Co mohou tyto firmy ve společnosti před vznikem DVS nabídnout?

Co mohou tyto firmy ve společnosti před vznikem DVS nabídnout?

V tomto desetiletí nás čeká nás dynamický nástup digitalizace různých oborech a oblastech lidského života. S příchodem DVS začíná očistný proces celé civilizace, který již někteří vnímají v realitě. Tento proces přichází do Evropy z východu i ze západu. Jakou cestu si Evropa vybere, protože zaspala civilizační a technologický vývoj.

 • Ze souboje technologických firem na poli inovací může těžit inovativní zákazník jak z pohledu ceny a šíře nabídky prestižních značek, je potřeba ale říci, že současný svět je rozdělený západní a východní digitální svět kvůli jazykové bariéře, kterou neumí ještě umělé strojové učení s "umělou inteligencí" rychle překonat (díky tomuto faktu jsou firmy a jejich trhy tímto faktorem částečně chráněni)
 • Tvůrci a výrobci řídících "HERNÍCH EKOSYSTÉMŮ" a jejich značka se stane novou silou, která zamíchá karty v prodeji spotřebního zboží tradičních zaběhnutých světových značek tenisek, triček, hodinek, mobilních telefonů, televizí atd.
 • Kabelové televize a kina na celém světě ztratí svůj smysl (např. streamování videa a současně vlastní tvorba uživatelů do sociálních sítí)
 • Mladá generace pravděpodobně ztratí zájem o reálné světové soutěže Liga mistrů, NHL, golf, olympijské hry atd. (bude mít virtuální mezinárodní herní soutěže i olympiádu). Reálné sportovní zápasy budou brzy nahrazeny počítačovými a virtuálními hrami (virtuální počítačové olympijské hry).
 • Zásadní změna probíhá ve způsobu nakupování a problémy budou mít například velká nákupní centra (nikdo tam nebude chtít chodit), protože bude čím dál jednodušší a pohodlnější objednat si "zboží s dovozem až ke dveřím", nebo přímo do "ledničky"
 • Prodávané zboží a služby budou mít stále větší podíl nemateriální podoby, doprava a spotřeba se bude realizovat v digitálním ekosystému ve formě zboží a služeb
 • Zboží a majetek již nebudete vlastnit, budeme si jej pouze pronajímat dle potřeb včetně všech služeb (nebudeme mít žádné starosti jen budeme stále platit) a "budeme si moci užívat a spotřebovávat"
 • Vaše osobní data a informace (fotografie, filmy, knihy, hry a další aplikace) budou skladovány v externích cloudových úložištích (zlaté rybníky), ztratíte nad nimi kontrolu
 • Jídlo, zejména ve velkých městech, budete dostávat na míru pro Vás podle Vaší analýzy těla, zdravotního stavu, vytížení a přímo "do Vaší ruky". Bude vyrobené s využitím moderních technologií (umělé maso, nebo formě prášku nebo tabletek např. MANA, SOLEIN atd), ale také nové způsoby pěstování např. aquaponie, hydroponie a aeroponie
 • Bude se měnit dynamika trhu s bydlením a jejich forma vlastnictví (bude narůstat podíl ve formě obchodních podílů na nemovitosti pro majetnější, ostatní budou mít pouze nájemní bydlení), tradiční koncept individuálního vlastnictví bude nahrazen skupinovým podílem nebo nájemným sdíleným bydlením
 • Ústup tradičního pojetí bankovnictví (střet mezi tradičními bankovními domy a "fintech" společnostmi) s lidským faktorem, budeme komunikovat s humanoidy nebo hlasovými asistenty ve virtuálním prostředí, veškeré bankovní operace a služby nám zajistí prostřednictvím moderních technologií a svých měn globální korporace (Facebook, Apple, Google, Amazon atd.)
 • Hlasové ovládání elektroniky pomocí chytrých reprosoustav s umělou inteligencí a hlasovým asistentem, které slouží vedle přehrávání hudby k hlasovému vyhledávání či objednávání zboží (jazykové mutace ve spojení se strojovým učením se však mohou stát překážkou v rychlém šíření těchto technologií po celém světě)
 • Náhrada zlata, diamantů a další kovů digitálními měnami a kryptoměnami (nová forma hodnoty v digitálním ekosystému, tzv. "digitální zlato")
 • Zásadní změny v dopravě, která vás dopraví "od dveří ke dveřím" po celém světě, aniž byste museli něco složitého zajišťovat, stačí pouze zadat požadavek mluveným slovem do telefonu a přání se realizuje včetně žádného zaplacení
 • "Předplatné na všechno" (Google, Apple, Facebook, Amazon) je nový trend ekonomiky digitálních platforem. Cílem je vytvořit "zlatý rybník" (akumulovat databázi věrných zákazníků, akumulovat jejich informační tok a následně jej přetavit do toku hotovosti) a neustálý tok hotovosti, který zajistí předplatné rozrůstající se nabídky zejména digitálních služeb, (např: hudební služby, video služby, kancelářské nástroje, grafické nástroje, on-line úložiště i obyčejné informace o počasí atd., atd., protože seznam je téměř nekonečný)
 • "Modrá digitální pilulka" v podobě celosvětového spuštění 5G sítí a jejich inovací ještě zrychlí současné tempo přechodu (metamorfózu) obyvatel do digitálního ekosystému
 • Virtuální a reálná digitální identita (humanoid) bude důležitou součástí našich životů. A v určitou chvíli bude těžké rozpoznat, jestli mluvíte s člověkem, nebo s BOTEM.
 • Facebook se stává i nositelem "primárních zpráv" a nabídne svým uživatelům na jednom místě vše (včetně zpravodajství, bankovních služeb, dopravy, stravování na míru atd). a to mu poskytne další střípek do mozaiky pro komplexní potřeby obyvatel v nových digitálních virtuálních státech v příštím "DESETILETÍ METAMORFÓZY"
 • Technologické zbraně dokáží DVS umně využívat např. v podobě "technologické propagandy" pro ovlivňování voleb, nálady obyvatel ale také pro ROZKLAD VNITŘNÍ SOUDRŽNOSTI" jedinců, států i civilizací
zobrazit více..
Loading...