Daniel Landa

Daniel Landa

Daniel Landa (* 4. listopadu 1968 Praha), v minulosti působící pod pseudonymem kouzelník Žito, je český rockový zpěvák, skladatel, amatérský bojovník muay thai, příležitostný herec a automobilový závodník. Ve své tvorbě se zabývá vlasteneckými tématy. 

  • Blanický manifest 2020

24.1.2021 Nedávná demonstrace na Staroměstském náměstí organizovaná tzv. Blanickým manifestem dostala opravdu velkou mediální pozornost. Davy lidí mezi sebou svobodně šířily nebezpečný virus a na pódiu se sešla pestrá skupina osobností, která tvrdí, že už toho má dost. Vzniká tak silná a radikální opoziční síla občanské společnosti, nebo je to jen čecháčkovská frustrace ze zavřených hospod, hudebních klubů a zakázaných koncertů?

https://www.ctidoma.cz/politika/blanicti-rytiri-s-pisnickou-v-ustech-vzpoura-proti-vlade-z-ktere-jde-opravdovy-strach-63866?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#

9.1.2021 Zpěvák Daniel Landa v úterý přestavil v Poslanecké sněmovně Blanický manifest za svobodu 2020, který v současnou chvíli podepsalo více než 17 tisíc lidí. Podle signatářů se pojem svoboda kvůli "neodborným příkazům úředníků" nejenom v ČR, ale i okolních zemích ztenčuje.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/landa-covid-nepopiram-hori-v-tylu-a-shanim-mudrce-aby-pomohli-40347275#

zobrazit více..
Loading...