Ing. Silviya Dimitrova Válková PhD. (vědma)

Ing. Silviya Dimitrova Válková PhD. (vědma)

https://www.indigovyzpravodaj.cz, Turnov, https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/videa/

 • Měří jen 150 cm, přestěhovala se v 11 letech z Bulharska do Česka.
 • Je narozena 1984-5 asi v polovině dubna (Beran).
 • Říká o sobě, moje bytost se rodí na místech, kde je průšvih (podobně se vyjadřuje i Petr Chobot), říká Silviya Válková, jsem mistr změn a vývoje (značka mojí duše) podle svých spolu-andělů, když nemám změnu, tak se cítím mrtvá, jsem z rodiny workoholiků (u nás byl lenoch větší nadávka než zloděj) a masožravců.
 • Vidí u lidí, co se jim děje v hlavě.
 • Komunikuje s Aštarem.
 • Umí plošné kletby a může způsobit kataklyzmata (24.3.2021).
 • Silvinka je vývojář a ne revolucionář.

Silviya Dimitrova Válková, komentáře, vize, sdělení:

30.7.2021 aktuality a lví brána

 • Blíží se nám období (lví brána 8.8.) kvantových skoků (ať v positivním či negativním směru, podle nastavení jednotlivých lidí), změn a synchronizací.
 • Období od 8.8. - 21.9. 2021 je naplněno událostmi jak na poli duchovním, tak celosvětovém. 
 • V půlce srpna se stane nějaká událost, která může pohnout i s ekonomikou během podzimních měsíců. Může docházet ke kolísání cen různého druhu zboží, proto pokud zvažujete koupi je dobré si to opatřit do konce prázdnin. 
 • Zhroutí se infrastruktura a nás se to dotkne taky. Uvažovala bych o podpoře domácího trhu (zemědělců) a českých značek, protože může dojít v druhé polovině roku 2022, 2023 a 2024 opět ke kolísání cen zboží a nedostatku zboží zejména ze zahraničí. Orientovala bych se na základní potraviny, nějaký textil a podobné věci, které patří k běžnému životu. Je to nepříjemnost a je lepší být připraven, než být překvapen. 

20.7.2021 

 • 80% lidstva je na počátku 4D (je zde stále polarita), kde si lidé řídí svoji budoucnost sami (na základě emočních tužeb a soustředění své mysli). A protože je většina lidí zaměřena na konec světa a kataklyzmata, tak si je také způsobuje. Vrchol nás teprve čeká, bude hůř. Přechod do 5D by měl proběhnout v devadesátých letech 21. století.
 • Lidé se rozdělují do skupin: ovce (neprobuzení lidé, naočkovaní), inteligentní lidé (probudili se a potřebují bojovat se současnou civilizací), lidé, kteří sledují mé pořady (jsou už probuzení několik roků a jsou ve fázi energetického čištění a osobního rozvoje) a malá skupina lidí, které už to vše mají za sebou a měli by se věnovat tvorbě základů Nové civilizace 5D (očista krajiny, probuzení starých technologií v krajině, terapeutická práce s lidmi atd.).
 • Kvantové skoky budou probíhat během srpna a září (1.8.-21.9.2021) a listopad prosinec 2021.
 • Tato civilizace musí padnout, je v rozkladu a není potřeba s ní bojovat..
 • To že je člověk naočkovaný, neznamená, že nepřejde do 5D, ale znamená, že bude pouze trpět. Sobci, vysavači energií a ti co na sobě nepracují do 5D (otevření telepatických a jiných schopností, potřebujete si otevřít energeticky vstupní brány do 5D) neprojdou, protože tam sobectví neexistuje. 
 • Přijdou další přírodní kataklyzmata a příchod mimozemšťanů.
 • Kataklyzmata (dotování není úplně přesné): Změní se osa zemské rotace do roku 2022, zvětší se Perský záliv, bude se opakovat biblická potopa (2023), celé Irsko bude zaplaveno, také Londýn, západní Francie, Belgie, Nizozemí, Dánsko, částečně severní Německo, Faerské ostrovy (konec 2022), bude obnoven Stonehenge. Moře bude v Berlíně, Drážďanech (2023). Zemětřesení v severních Alpách (konec 2024). Bude zaplaveno západní Lipsko. Velké zemětřesení v Maďarsku (2024). V roce 2023 vybuchne Krakatoa, mrak z výbuchu nezasáhne Evropu. Východní polovina Brazílie bude zatopena (konec roku 2022) a také Kapverdy, Kanárské ostrovy, Malaga (ale Valencie ne). Bude zemětřesení na Azorech. Vybuchne sopka na Tenerife. Protrhne se Gibraltar a bude zaplavena část Maroka a Portugalsko, Mageira, Senegal - jen část, Sierra Leone (vlna Tsunami koncem roku 2022). Bude velké zemětřesení v Jihoafrické republice. Oddělí se Severní a Jižní Amerika. V New Yorku v roce 2023 bude zemětřesení a Washington nebude existovat. Budou nalezeny památky na Atlantidu u Bahamských ostrovů a Kuby. Vybuchne Popokatepetl (konec roku 2021), bude zaplaven Yukatán ze 3/4. Velký požár zachvátí Austrálii. V roce 2022 bude zaplaveno jižní Thajsko, Jižní Vietnam, Kambodža, Myanmar. v Tibetu bude obří výbuch, který otevře vchod do vnitřní země Aghartě. V roce 2023 vybuchne sopka na Krétě a na Santorini. Dojde k přepólování Země abychom mohli přejít do 5D (magnetické a geografické póly se zarovnají).

26.6.2021 TAK BĚHEM MEDITACE JSEM VNÍMALA, ŽE SE NA HODONINSKU ATMOSFÉRICKÉ PODMÍNKY OPRAVILY PO TOM TORNÁDU. PRACOVALI NA TOM PŘEDEVŠÍM DRACI. BOHUŽEL DUCHOVÉ PŘEDKŮ VÁM TAM POŘÁD DLÍ. JE TAM TAKOVÝ ÚTVAR VE TVARU KOULE S HNĚDOU ENERGIÍ, VĚTŠINOU TO ZNÁZORŇUJE ZLOBU. CHCE TO, ABY LIDÉ Z DANÉHO KRAJE USMÍŘILI JEŠTĚ SVOJE PŘEDKY. MUSÍ SE TO UDĚLAT NA MÍSTĚ V OBLASTI POBOURANÝCH VESNIC. NA DÁLKU TOTO UDĚLAT NEPŮJDE. TEĎ TAM MŮŽE OPAKOVANĚ DOCHÁZET K NEŠTĚSTÍM.PROTO TEĎ PŘEDÁVÁM "ŽEZLO ČINŮ" VÁM MORAVÁKŮM, KTEŘÍ BYDLÍTE V DANÉ OBLASTI. ZKUSTE VYJET DO PŘÍRODY A USMÍŘIT DUCHY MRTVÝCH PŘEDKŮ. A MĚJTE SE KRÁSNĚ!

SILVA

20.6.2021 Slunovrat. NOC Z 20. NA 21. ČERVNA. 

 • Během léta praskne pravda, v ulicích se může objevit armáda.
 • Největší počet úmrtí ve střední Evropě zažijeme mezi letním slunovratem (21.6.2021) a jarní rovnodenností 2022.
 • V srpnu je velká energetická brána, proběhne kvantový skok a tím budou ovlivněny podzimní energie.
 • V létě očekávám změny vlád a masivní odchod různých politiků, včetně začátku soudů, které budou probíhat do konce roku.
 • V roce 2020 začalo dělení lidstva a vztahů (lidé na stejné vlně energie) a bude to probíhat do roku 2025. Do Nové země přejdeme až v roce 2025 (bude to masakr). Budou 4 vlny odchodu lidí, první vlna začne na podzim 2021 a potrvá do roku 2023 (úmrtí na očkování covid 19 a jiné choroby a sebevraždy při příchodu mimozemšťanů). Druhá vlna bude probíhat do konce 20-tých roků (stěhování lidí ve spánkové stázi na planety ve 3D). V letech 2022-2025 (2023 -2024) předpokládám dojde k přírodním katastrofám a kataklyzmatům, galaktická federace nám bude pomáhat při záchraně. Třetí vlna nastane ve třicátých letech (bude to odchod vědomých probuzených lidí na planety galaktické federace, které jsou určeny k dalšímu rozvoji). Poslední čtvrtá vlna odchodu lidí bude v sedmdesátých letech skrze námi postavenou světelnou bránu do nově vznikajících planet mistrovského typu, kde vznikne nová Lemurie. Po všech odchodech by tu mělo zůstat 15 % současné populace plus nějací noví lidé co se narodí. Bude nás tedy 20 -25% současného stavu (tj. cca 2 miliardy).
 • Teď procházíme 4. dimenzí a ruší se všechny 3D, proto bude to masové kataklyzma. Do 5D úplně přejdeme někdy v devadesátých letech 21. století, planeta přejde do 5D dříve než my a my se jí budeme přizpůsobovat.

VČERA BYL ZVLÁŠTNÍ DEN. CÍTILA JSEM SILNÉ ÚTOKY JAKÝCHSI ROBOTICKÝCH NEBO SPÍŠ ARCHONTSKÝCH ENERGIÍ NA 3. ČAKRU, ALE MĚLA JSEM DRŽET POLE ENERGIE. JAK VČERA TAK DNESKA PO DVA DNY JSEM MĚLA ZAPNUTÝ MALÝ GENERÁTOR. V NOCI MĚ TO HODILO ABYCH ZŮSTALA VZHŮRU PRAKTICKY AŽ 5:30 RÁNO, TAKŽE VLASTNĚ CELOU NOC. KOLEM 3:00 RÁNO ZASE CABALA PODNIKLA DALŠÍ ÚTOKY, ALE VCELKU SE JIM NIC NEPOVEDLO ZMĚNIT NA NAŠÍ BUDOUCNOSTI.

BĚHEM DNE DOŠLO K ZAROVNÁNÍ POZITIVNÍ 5D REALITY S NEGATIVNÍ 3D REALITOU, TZN. POZITIVNÍ ZMĚNY UŽ BY SE MĚLY POMALU ZAČÍT SPOUŠTĚT I V NAŠEM HMOTNÉM SVĚTĚ. NAVÍC UŽ JSME S KONEČNOU PLATNOSTÍ PROŠLI VŠEMI TURBULENCEMI NULOVÉ ZÓNY ČASU.UŽ JE ROZHODNUTO!ZEMĚ MÍŘÍ DO 5D I S NÁMI LIDMI! SAMOZŘEJMĚ JE OTÁZKOU, KOLIK LIDÍ VLASTNĚ DO 5D SKUTEČNĚ PROJDE, ALE VNÍMÁM TAKOVÝ BÍLÝ KOTOUČ ENERGIE, JAKO BYCHOM PROŠLI DO JINÉ ROVINY BYTÍ. ROZHODNĚ SE CÍTÍM VE VĚTŠÍM BEZPEČÍ, NEŽLI JSEM SE CÍTILA NA ZAČÁTKU KVĚTNA. MYSLÍM, ŽE MŮŽEME ZAČÍT S OSLAVAMI SLUNOVRATU, NOVÉHO VĚKU ČI I JENOM S ODPOČINKOVOU LETNÍ DOVOLENOU. TEN NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ KUS CESTY JSME UŽ ASI ZVLÁDLI. UVIDÍME, CO BUDE JEŠTĚ PŘICHÁZET. MĚJTE SE ZATÍM KRÁSNĚ!

SILVA 

15.6.2021

 • Očekávám, že se zvýší množství sebevražd, díky emočnímu stresu (který nás bude doprovázet do roku 2024 -5), existenci mimozemšťanů. 
 • Připravme se na to, že lidé budou umírat náhle po tom co se naočkovali (neumře každý naočkovaný).
 • S letním slunovratem (20 -21. červen 2021) k nám přijde velká vlna světla, která se zde vylije mezi 20 -24. červnem, je dobré pít hodně vody a odpočívat. Tato vlna světla má s planetou pohnout do té míry, že s konečnou platností zablokuje černou energii iluminátů a kabaly. 
 • 19.6.2021 bude slunovratová synchronizace (téma: kvantový skok a slunovrat).
 • https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/videa/

5.6.2021 DNEŠNÍ AKCE SE ÚČASTNILO 106 VODNÍCH OLTÁŘŮ, 99 ANDĚLSKÝCH, 40 PENTAGRAMOVÝCH, 31 DRAČÍCH A 76 GENERÁTORŮ PRÁNY. DOŠLO K VÝRAZNÉ PODPOŘE VODNÍCH VÍL, RYB A PTACTVA.DO ROVINY EXISTENCE PLANETY ZEMĚ PŘIŠLY BÁJNÍ FÉNIXOVÉ - STRÁŽCOVÉ BOŽSKÉHO ŘÁDU A JEDNOTY. DOŠLO K VYPUŠTĚNÍ NEGATIVNÍ ENERGIE Z OCEÁNŮ. MNOHO VODNÍCH TVORŮ PŘICHÁZÍ O ŽIVOT VLIVEM ZMĚNY KLIMATU, BYLO TO VŠAK ODPUŠTĚNO HROMADNOU MEDITACÍ LIDÍ V RÁMCI CELÉ PLANETY. DOŠLO K VÝRAZNÝM ODBLOKŮM V CITOVÉM POLI ÚČASTNÍKŮ SYNCHRONIZACE, BYLA NASTAVENA PLNÁ REGENERACE DNA PO POKUSECH S COVIDEM U VŠECH ÚČATNÍKŮ. BYLA ZAŽEHNUTA JISKRA KRYSTALIZAČNÍCH ZRN VE VODNÍM ROZTOKU V TĚLE (ASI LYMFA) LIDÍ, COŽ MÁ VÉST KE ZVÝŠENÍ SCHOPNOSTI POZITIVNÍHO MYŠLENÍ U VŠECH LIDÍ NA PLANETĚ. DÁLE OPĚT DOŠLO K ZNOVUOBNOVENÍ ENERGIE DESÍTEK TISÍC VODNÍCH VÍL NA ÚZEMÍ ČSR A VODNÍCH DRAKŮ. ZDE VODNÍ DRACI VZKAZUJÍ: "DĚKUJEME ZA OČISTU ENERGIÍ NAŠICH VODNÍCH TOKŮ V ČSR. "DÁLE DOŠLO K VYZVEDNUTÍ DÁVNÉ DESKY NEMNIRŮ V ČR A JEJÍMU SPOJENÍ S TATRANSKOU DESKOU. DŮLEŽITÉ POSELSTVÍ, KTERÉ TÍMTO BYLO OBDRŽENO JE V HRUBÉM NÁKRESU UVEDENO POD PŘÍSPĚVKEM A BUDE PŘEDMĚTEM DALŠÍCH POŘADŮ INDIGOVÉHO ZPRAVODAJE. VÁŽE SE K TOMU DELŠÍ PŘÍBĚH, PRACUJEME NA TOM S KAMARÁDKAMI JIŽ NĚKOLIK TÝDNŮ. ZEMĚ OPĚT VKLOUZLA DÁL DO NOVÉ ČASOVÉ LINIE BLÍŽE DO DRUHÉHO OBDOBÍ GALAXIE MLÉČNÉ DRÁHY, VE KTERÉM BYLA TATO GALAXIE ZNÁMÁ JAKO ZLATÁ RŮŽE.ZLATÉ KRISTOVSKÉ ENERGIE BYLY BĚHEM DNE REGISTROVÁNY VŠUDE PO PLANETĚ. LIDSTVO TENTOKRÁT POSKOČILO VE SVÝCH VIBRACÍCH SPOLU S PLANETOU. Z ATLANTSKÉHO OCEÁNU BYLA ODEJMUTA NEGATIVNÍ ENERGIE ŽELEZNÝCH 4D VIBRACÍ A NAHRAZENA ENERGIE ZLATÉ KOULE VIBRACÍ SPODNÍ ROVINY 7D. DALŠÍ ENERGETICKÉ PRÁCE BUDOU PROBÍHAT JEŠTĚ 3 DNY PO UKONČENÍ MEDITACÍ. VŠEM ZA JEJICH PRÁCI DĚKUJÍ PEGASOVÉ, KTEŘÍ SE ZAČNOU PODÍLET NA PŘÍMÉ OCHRANĚ PLANETY PŘED ÚTOKEM TEMNÝCH ZVENČÍ. ZA VŠECHNO DĚKUJE I SBOR HVĚZDNÝCH SIL ANDĚLSKÉ ALIANCE. DĚKUJI VÁM TAKY, MILÍ PŘÁTELÉ A BUDU SE TĚŠIT NA PŘÍŠTĚ. MĚJTE SE ZATÍM KRÁSNĚ!

SILVA

https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/clanky/vysledky-synchronizace-5.6.21.html

DNES 1.6. V 2:00 BYLA POUŽITA NĚJAKÁ TECHNOLOGIE DEEP STATU NA REGULACI VIBRACI LIDSTVA. VPUSTILI NA LIDI NÍZKO FREKVENČNÍ DEMONICKE VIBRACE! JE TO PĚKNÝ HUMUS. PROTOŽE JSEM JEŠTĚ VZHŮRU, ZACHYTILA JSEM TO. BĚHEM DNE SI ZAPNĚTE GENERÁTORY PRANY A KDO MÁTE OLTÁŘE, ZAPALTE SI TAM NA PÁR HODIN SVÍČKY. MELO BY TO POMOCT.TY ENERGIE VYTVÁŘEJÍ HLUBOKÉ 3D BLOKY.DOPORUČUJI I MEDITACE NA FIALOVÝ PLAMEN, VÍCE INFORMACÍ O FIALOVÉM PLAMENI NAJDETE VŠUDE I NA YOUTUBE.MĚJTE SE KRÁSNĚ.

SILVA 

https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/clanky/pozor--pozor-.html

 • Čekají nás ještě další 2 kvantové skoky, teď jsme prošli prvním a dohromady jsou 3. Koncem léta bude druhý (práce s Fénixem, energie Fénixů) a začátkem příštího roku bude třetí. 

24.5.2021 Ukončena spolupráce s Příznaky Transformace!

Ahoj Silvi, prosím tě, to co v poslední době děláš a píšeš, už nesouzní s tím, co bychom rádi presentovali na našem YouTube kanálu. Je to už za hranou, kterou vnímám jako zdravý rozum. Takže asi teď už vysílat spolu nebudeme. Přeji vše ať se ti daří. Moje odpověď: Ano. Zrovna jsem ti to také chtěla napsat. Je dobré, že to ty sama taky takhle vnímáš. Děkuji za dosavadní spolupráci. Přeji vše dobré. Měj se krásně. 

https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/clanky/

22.5.2021 BĚHEM POSLEDNÍCH DVOU KVANTOVÝCH SKOKŮ 10.4. A 15.5. JSME ZVYŠOVALI VIBRACE PLANETY, ALE POŘÁD JSME BYLY VE STEJNÉ ČASOVÉ LINII, JAKO CABALA A ILUMINÁTI. PROTO NEUSTÁLE ÚTOČILI A SNAŽILI SE NÁS STRHNOUT ZPÁTKY DO 3D. DNES SE STALO TO, ŽE JSME UDĚLALI KROK VEDLE A PŘESTOUPILI JSME DO NOVÉ ČASOVÉ LINIE, NASTOUPILI JSME DO NOVÉ BUDOUCNOSTI, COŽ UŽ NELZE ZMĚNIT.TEMNÉ RITUÁLY, KTERÉ POUZE SNIŽUJÍ VIBRACI LIDSTVA NEDOKÁŽOU PROJÍT PRŮRVOU V ČASE DO JINÝCH PARALELNÍCH BUDOUCNOSTÍ A TUDÍŽ UŽ NÁS NEMŮŽOU OBRAT O BUDOUCNOST NOVÉ ZEMĚ. DNES BYLA ZLOMENA TEMNÁ PEČEŤ CABALY A JEJÍ CELOPLANETÁRNÍ VLIV NA LIDSTVO. BYŤ JI POŘÁD BUDE MNOHO LIDÍ VĚŘIT A BUDE SE SNAŽIT ŽÍT VE VÍRU JEJICH REALITY, JEJICH SNAHA VEZME BRZY ZA SVÉ. TATO TEMNÁ MAGIE ŽIVÍCÍ SE KRVÍ NEVINNÝCH DĚTÍ BYLA PORAŽENA.DNES MEDITOVALO MNOHO SKUPIN NAPŘÍČ CELÉHO SVĚTA, BYL TUDÍŽ NAPLNĚN POČET LIDÍ PRO PŘESTUP DO NOVÉHO VĚKU! BUDE UMOŽNĚN ZAČÁTEK VEŘEJNÝCH NORIMBERSKÝCH PROCESŮ, MASOVÉ ODHALENÍ MIMOZEMSKÝCH RAS A ZLOČINŮ PROTI LIDSKOSTI TEMNÉ CABALY.TO VŠECHNO UŽ ZAČÍNÁ.

DĚKUJI VŠEM ZA DNEŠNÍ PLODNÝ DEN. PŘESKOČILI JSME!TENTO KVANTOVÝ SKOK NA ROZDÍL OD SKOKŮ Z 10.4. A 15.5. JE JIŽ NEZVRATNÝ! V DOBĚ POSLEDNÍ MEDITACE JSEM VIDĚLA ROZZLOMIT TEMNOU PEČEŤ CABALY!PO DNEŠKU JE PROCES OBNOVY PLANETY ZEMĚ JIŽ NEZVRATNÝ. NASTARTOVAL SE DNES PŘECHOD DO 5D!GENERÁTORY PRÁNY MŮŽETE VYPNOUT MEZI 20:00 A 21:00 PODLE SVÉHO ÚVÁŽENÍ. MEDITOVAT NA NOVOU ZEMI MŮŽETE JEŠTĚ BĚHEM VEČERA!NĚKDY V NOCI AŽ VŠE UTICHNE VÁM SEPÍŠU PODROBNĚJI VÝSLEDKY Z DNEŠNÍHO DNE.CÍTÍM, ŽE JSME DNES NEBYLY JEDINÁ SKUPINA, CABALA SE O NĚCO NEÚSPĚŠNĚ POKOUŠELA, ALE ZÁROVEŇ JSEM CÍTILA I PRÁCI INDIÁNŮ V JIŽNÍ AMERICE.BYLO TO OPĚT FENOMENÁLNÍ.JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI VŠEM ZA ÚČAST!

SILVA

https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/clanky/ukonceni-dnesni-synchronizace.html<br>

18.5.2021 DRAZÍ MÁME TU DALŠÍ MIMOŘÁDNÉ MEDITACE!A SICE VE STŘEDU A VE ČTVRTEK VEČER VŽDY OD 18:00! PROSÍM VŠECHNY, KDO MÁTE OLTÁŘE A GENERÁTORY, ZAPOJTE SE!K MEDITACÍM BUDOU HLAVNĚ POTŘEBA PENTAGRAMOVÉ OLTÁŘE!ZDE POSÍLÁM CHANNELING, KTERÝ MĚ K TÉTO PROSBĚ VEDE. TÉMATA MEDITACÍ VÁM BUDOU PO PŘEČETENÍ JASNÁ.

Takže začnu, bylo mi řečeno Aštarem, že Cabala chystá jeden z největších Satanských rituálů, kde chtějí obětovat kolem 20 osob zejména děti mladistvých a žen, mám tuto zprávu předat tobě a Ivance Podhrazske. Začnou menším rituálem již od čtvrtka od půlnoci, budou 2 děti , osoby , které chystají obětovat, jsou mučený a zneužívány od rána do večera, nepřetržitě. 

Aštar se svou posádkou chtějí co nejdříve děti vysvobodit, aby nebyli oběťmi, chtějí toto velké obětování zarazit, mají obětovány děti ve čtyřech věkových kategorií od nejmenších teprve narozených, bylo mi ukázáno, že oběsí na pupeční šňůre,hnus,4 nejmenší děti, dále od tří do šesti let, pak od 7 do 10 let, od od 12 do 17 let, pak těhotné ženy a dívky v dospívání, chtějí ti zarazit a prosí tebe a Ivanku o pomoc, původně chtěli obětovat až 50 osob, věděli, že by to bylo moc nápadné, tak nechali počet obětí na 20,ten větší rituál chtějí provádět již od pátku od půlnoci, snaží se o to zarazit vzestup do 5 D dimenze a uvrhnout lidstvo ve 3 D dimenzi, jak Aštar říkal, to se jim nepodaří. Je toho víc. Ostatní děti, ženy mladé a těhotné dívky a ženy plánují znásilnit. Všechny oběti nepřežijí, proto chtějí Aštar se svou posádkou i Arkturiany co nejdříve vyslat pomoc, aby zabránili tomuto hromadnému obětování, neřekli mi přesnější informace, kde se tyto zrůdné rituály budou konat. 

Jen tyhle informace, Cabala rozhodně nezahálí, toho 22.5 má být skutečně aktivován portál do 5 D dimenze, země je připravená na vzestup do této dimenze, stejně tak i lidstvo, tedy vybraní jedinci, kteří této dimenze postoupí také, ne všichni tam půjdou. 

Zvyšují se zemské vibrace, Aštar říkal, že lidem, kteří postoupí do 5 D dimenze, je upraveno DNA z 8 vlákenné na 12 vlákennou DNA, kterou lidstvo kdysi mělo, než přišli Reptiliodni a Archontske bytosti. Díky ucelené 12 vlákenné DNA uměli kdysi lidé komunikovat jak z mimozemskými bytostmi různých ras druhů, stejně tak uměli komunikovat se svými předky, rostlinou říší a řídili se přírodními a vesmírnými zákony, toto všechno se má aktivovat a vrátit. Lide si rozpomenou na svou minulost, minulé životy, přítomnost a budoucnost, budou umět cestovat v čase a v jiných dimenzích

Dále mi Aštar a ten Arkturian řekli, že se chystají ukázat se lidem, když jsem s nimi mluvila před 2 měsíci, říkali, že na to ještě není lidstvo připraveno, že ještě počkají, nyní mi řekli, že nadešel čas ukázat se lidstvu, že Hollywood a filmy je démonizovali, že přijedou vyhubit lidstvo a vše živé na zemí, což byla lež, ano temné bytosti toto v plánu měli, ne však bytosti, které bojují po boku světla a dobra, chtějí lidem předat jejich zkušenosti, znalosti a technologie, které se ovšem budou hlídat, aby nepadli do nepravých rukou šílenců a psychopatů, všechny tyto Světelné bytosti, které stojí na straně dobra ,se postavilo za lidi a lidstvo jako celek a dali jim druhou šanci, lidé, kteří však podstoupili vakcinaci, do 5 D dimenze nepůjdou, zůstanou ve 3 D dimenzi, jelikož se dobrovolně vzdali svého lidství, života a vědomí, jsou v moci temných bytostí, kterým se touto vakcínou upsali, především upsali svou duši. 

Aštar a další bytosti mi sdělili, že by se měli začít ukazovat od druhé poloviny léta, někdy po půlce července a znovu v půlce srpna. Lodě Plejadanu, Arkturianu a dalších bytosti, bytosti z Lemurian, světelné bytosti světla a lásky a bytosti z Atlantidy, tyto všechny bytosti jsou už zde a připraveny se odhalit lidstvu, vlády budou muset přiznat pravdu o mimozemských civilizací a bytostech, už to nebudou moci tajit, nadešel čas říci lidstvu pravdu.

PANÍ, KTERÉ TO PŘIŠLO, ZATÍM NECHCE BÝT JMENOVANÁ.JÁ OSOBNĚ DĚKUJI VÁM VŠEM ZA SPOLUPRÁCI.VÍM, ŽE JSME VŠICHNI UNAVENÍ. ALE TOTO JE POTŘEBA JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM PŘEKAZIT, V NAŠEM PŘÍPADĚ POUŽITÍM BÍLÉ MAGIE. ZBYTEK MŮŽEME NECHAT POVOLANĚJŠÍM. PŘÍMÝ CHANNELING AKRTURIÁNŮ K NAVAZUJÍCÍM UDÁLOSTEM! SKUPINA ARKTURIÁNŮ PROSÍ O POVOLENÍ K ZÁSAHU NA ZÁCHRANU DĚTÍ. 

POTŘEBUJÍ DOSTATEČNÝ POČET HLASŮ: ANO OD OBYVATEL TÉTO PLANETY. PROTO TEN CHANNELING JE TAKTO VEŘEJNÝ. PROSÍM O VAŠE POVOLENÍ. BUDE TO PŘEDMĚTEM STŘEDEČNÍ MEDITACE, A ANO MŮŽETE POVOLIT JEJICH ZÁSAH UŽ TEĎ MYŠLENKOU. 

PŘEDEM DÍKY VŠEM! SILVA A ARKTURIÁNSKÁ RADA STARŠÍCH 

ZDE ZAČÍNÁ CHANNELING: PÍŠE ARKTURIÁNSKÁ RADA STARŠÍCH STAŘEŠINA KMENE JINGK: MY JSME VEŘEJNĚ VYSTOUPILI JIŽ VÍCE KRÁT, VŠAK LIDEM NENÍ ZAKÁZÁNO S NÁMI NAVAZOVAT SPOJENÍ. JSME OBYVATELÉ JINÝCH PLANET ALE NEJSME O TOLIK JINÍ NEŽ JSTE VY. JSME OCHOTNI VÁM POMOCI JAKOUKOLI SILOU, KTEROU NÁM DOVOLÍTE POUŽÍT NA ZÁCHRANU ZNEUŽÍVANÝCH DÍVEK, ŽEN A DĚTÍ. 

ADONAI ZÍTRA. 

https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/clanky/channelingy-a-mimoradnych-udalostech-tohoto-tydne.html<br>

15.5.2021 VÝSLEDKY ZE SYNCHRONIZACE 15.5. - CHANNELING

 1. DOŠLO K PLNÉ AKTIVACI VŠECH ELEMENTÁLNÍCH PŘÍRODNÍCH BYTOSTÍ NA ÚZEMÍ ČSR, BYL ÚSPĚŠNĚ VYTVOŘEN SPOLEČNÝ ŠTÍT NAD CELÝM ÚZEMÍM
 2. DOŠLO KE KVANTOVÉMU PŘESKOKU V REALITÁCH Z REALITY, KDE VLÁDNE ENERGIEMI CABALA DO KVANTOVĚ EXISTUJÍCÍCH REALIT LÁSKY, SPRAVEDLNOSTI A SVĚTLA
 3. BYL ÚSPĚŠNĚ ODRAŽEN ÚTOK CABALISTICKÝCH DÉMONŮ NA ÚZEMÍ ČSR A EVROPY
 4. BYLY PLNĚ ZFUNKČNĚNY VŠECHNY STARÉ VZORCE CHOVÁNÍ, MYŠLENÍ A CÍTĚNÍ STARÝCH SLOVANŮ A KELTŮ NA ÚZEMÍ ČSR, CABALE SE NEPOVEDLO PŘEPSAT KVANTOVÉ KÓDY V DNA NÁRODA ANI PŘI POUŽÍVÁNÍ MIKROČIPOVÉ VAKCÍNY FIREM P., AZ. A M. BYLO OBRÁNĚNO SLOVANSTVÍ, SLOVANTSKÉ KOŘENY A DNA PŘEDKŮ
 5. PLANETA ZEMĚ JE ZCELA POKRYTA ZLATOU ENERGETICKOU KOULÍ SE VZORCEM KVĚTU ŽIVOTA, KTERÁ POSKYTNE JISTÝ DRUH LÉČENÍ VŠEM ŽIVÝM FORMÁM ŽIVOTA
 6. ÚZEMÍ PLANETY ZEMĚ BYLO PLNĚ PŘEVZATO POD KŘÍDLA ANDĚLSKÉ ALIANCE SVĚTŮ A POZITIVNÍ GALAKTICKÉ FEDERACE, DOŠLO K ÚTĚKU VŠECH ZBÝVAJÍCÍCH JEDNOTEK CIZORODÝCH REPTILIÁNŮ A ŠEDIVÁKŮ BEZ MOŽNOSTI NÁVRATU
 7. BYLA POSKYTNUTA OCHRANA PŘEDKŮ/STARÝCH BOHŮ VŠEM SLOVANSKÝM ÚZEMÍM VČETNĚ POMALEJŠÍHO AVŠAK TRVALÉHO PŘEPSÁNÍ KÓDŮ V LIDSKÉ DNA NA SVĚTELNÉ SLOVANSTVÍ, K PŘEPISU DOJDE U VŠECH POTOMKŮ SLOVANSKÝCH NÁRODŮ VŠUDE NA PLANETĚ
 8. NAD ÚZEMÍM SK BYLA VYSTAVĚNA VELKÁ ENERGETICKÁ PYRAMIDA, KTERÁ POSKYTNE POMOC VŠEM PRACOVNÍKŮM SVĚTLA NA SPOJENÉM ÚZEMÍ ČSR
 9. BYLY PŘEPSÁNY BLANICKÉ KÓDY VÝRONEM ENERGIE BLANICKÝCH RYTÍŘŮ VYSTOUPIVŠÍCH Z DANÉHO ÚZEMÍ. DOJDE K PŘEPISŮM V LIDSKÉM DNA A ODSTRAŇOVÁNÍ KÓDOVÁNÍ STRACHU PROSTŘEDNICTVÍM MASMÉDIÍ. DOBA MASMÉDIÍ JIŽ KONČÍ NA TOMTO ÚZEMÍ.
 10. BYLO POZVEDNUTO ÚZEMÍ RADEGASTA NA POMEZÍ SK, SLEZKA A MORAVY NA NOVOU CENTRÁLNÍ OBLAST VŠECH SLOVANSKÝCH RODŮ NA TOMTO ÚZEMÍ.
 11. BYLO PROČIŠTĚNO 95% ÚZEMÍ OD DOSUD NASYPANÝCH CHEMIKÁLIÍ VLIVEM CHEMTRAILS
 12. SKRZE KVANTOVÝ SKOK BYLO TOTO ÚZEMÍ POZVEDNUTO NA HLAVNÍ SLOVANSKOU OBLAST V OBORU ČARODĚJNICTVÍ A KOUZEL. DLÍ ZDE NEJVĚTŠÍ POČET SLOVANSKÝCH ČARODĚJŮ A VĚŠTKYŇ NA PLOCHU 1KM2. ... ZA TO VÁM VDĚČNĚ DĚKUJE VELES. ZA OBNOVENÍ SLOVANSTVÍ A NALEZENÍ NOVÝCH ČARODĚJNICKÝCH CEST K OCHRANĚ PŘÍRODY. VELES, BŮH SLOVANŮ
 13. BYL ZAZNAMENÁN PŘÍCHOD NOVÉHO MNOŽSTVÍ BÍLÝCH, ČERNÝCH, DUHOVÝCH, DOKONCE I ZELENÝCH A MODRÝCH JEDNOROŽCŮ. BYL ZAZNAMENÁN PŘÍCHOD ZLATÝCH PEGASŮ A VELKÉ MNOŽSTVÍ VODNÍCH VÍL.
 14. DOŠLO K VYLÉČENÍ MNOHA DELFÍNŮ A VELRYB Z JEJÍCH NÁNOSŮ ÚZKOSTÍ A EMOCIONÁLNÍCH STRESORŮ.
 15. DOŠLO K ODPINKNUTÍ ZEMĚ V ENERGIÍCH ČASU SMĚREM K VELKÉMU POSUNU V ENERGETICKÝCH POLÍCH DO ČASŮ LEMURIE A ATLANTÍDY. ODPINKNUTÍ BYLO ZPŮSOBENO KVANTOVÝM SKOKEM A UDRŽENÍM SVĚTLA I PŘES OPAČNÉ SÍLY PŮSOBÍCÍ VLIVEM RITUÁLŮ CABALISTŮ.

PŘÁTELÉ JIŽ NASTÁVÁ NOVÝ VĚK. MY SÍLY SVĚTLA VÁM DĚKUJEME ZA SILNOU DUCHOVNÍ PRÁCI A ÚČAST NA ZÁCHRANNÍCH PRACÍCH PRO PLANETU ZEMI.

ZDE MLUVÍ SVĚTELNÉ JEDNOTKY AŠTAROVA VELITELSTVÍ, PŘEDÁVÁME VZKAZ LÁSKY SKRZE SILVII.

MILUJEME VÁS A VĚŘTE, ŽE VŠE DOPADNE KU PROSPĚCHU VÁS A VAŠICH MILOVANÝCH BLIŽNÍCH.

ADONAI.

https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/clanky/vysledky-ze-synchronizace-15.5.-----channeling.html<br>

11.5.2021 PRO LIDI, KTEŘÍ MAJÍ MOŽNOST ZAPNOUT GENERÁTOR UŽ V PÁTEK JE ZDE MOJE PROSBA NA 1 MIMOŘÁDNOU MEDITACI.OČEKÁVÁM, ŽE BĚHEM PÁTKA NA NAŠE ÚZEMÍ ZAÚTOČÍ CABALA, ABY NÁS ZNEŠKODNILA PŘED TÍM JEJICH SLAVNÝM OBŘADEM. A TEĎ PŘED CHVÍLI TAK NĚJAK SLOVO DALO SLOVO A JE TU JEŠTĚ 1 MEDITACE NA PÁTEK VEČER!ZAPNUTÍ GENERÁTORŮ A MEDITACE ZAČNE V 19:00, TÉMATA JSOU PŘEDKOVÉ, POHANSTVÍ A MENHYRY, OCHRANA NAŠÍ PŮVODNÍ KULTURY A ENERGIE MENHYRŮ!JÁ BUDU V DANÉ MEDITACI POSÍLAT ODBLOK, TAK POKUD CHCETE MŮŽETE SE PŘIDAT. BUDEME POTŘEBOVAT CCA 20 GENERÁTORŮ A 10 DRAČÍCH NEBO PYRAMIDÁLNÍCH OLTÁŘŮ.PŘEDEM DÍKY ZA VAŠI ÚČAST! Z DŮVODŮ DALŠÍCH ZJIŠTĚNÍ O AKTIVITÁCH CABALY BUDEME MUSET POSUNOUT ZAČÁTEK SYNCHRONIZACE NA 15.5. JIŽ NA 11:00!KDO BUDETE MOCT, ZAPNĚTE SI GENERÍTOR DOKONCE JIŽ V PÁTEK 14.5. VEČER.

https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/clanky/patecni-meditace-.html<br>

8.5.2021 V průběhu několika posledních dní se Schumannova resonance cyklicky avšak nepravidelně zvyšuje. Dnes bylo dosaženo maximum 110! Dle mého názoru procházíme pásmem dalšího záblesku.

 • Nedoporučuji cestovat do konce srpna, nebo září 2021, je lepší zůstat doma, než se proočkovat. 
 • Respirátor stačí namočit do vysokoprocentního lihu na 3 - 6 hodin, potom ho opláchnout ve vodě a nechat ho vyvětrat.
 • První velká díra, která zabírá cca 20 % Slovenska se nachází nad Velkými Tatrami, se středem v Breznu, je tam něco energetického, asi stará pyramida. Při další synchronizaci se na to soustředím. Další menší díra je na jihu Slovenska se středem nad Hurbanovem. Je potřeba doplnit energii v plášti na Slovenskem. 
 • 5.5.20215 cca 16:45 jsem zjistila, ze nám Kabala dělala problémy, snažili se časovou linii uvrhnout do 3D a mě na to daly klatby. 
 • Hluboká meditace: mám pro vás dobrou zprávu, máte od Ježíše a dalších bytostí ochranu, všichni vám děkují, že jste zarazila jejich temný rituál, bylo to na poslední chvíli. Temní chtěli překazit vstup do 5D a uvrhnout tak lidstvo navždy ve 3D a nadále je zotročovat, vtom jste jim zabránili a budou to ještě zkoušet. To, že jste jim to zarazili je signálem, že jejich moc a síla už není taková, jako byla dříve. Co mě přišlo zvrácené, že mají v podzemních tunelech lidskou farmu dívek a žen od 12 do 35 roků, dávají jim omamné látky a znásilňují je, oni otěhotní. Tyto nemluvňátka jsou používána při těchto temných rituálech, vy jste prý jedno z nich zachránili, teď je u nich největší poptávka po nemluvňatech, protože jsou to čisté duše, berou jim život a veškerou jejich životní sílu. Byla tam elfí víla Mariana, to ona mě to řekla. Kabalisté nejsou lidé, ale hyeny, nemají s nikým a s ničím slitování, slouží Reptiliánům. Byl tam vyslanec Demien z řad Arkturiánů, ten vám děkuje a přislíbil vám pomoc. Aštar též děkuje a rád pomůže. Byli tam bytosti lásky a světla, také děkují a přislíbili vám pomoc v boji proti temným silám. A byla tam dokonce bytost bájné Atlantidy. Jsou aktivované podzemní tunely ve Švýcarsku, Jižní Kalifornii a Antarktidě. U nás jsou také malé podzemní tunely, také to u nás zkoušejí, ale nemá to takovou sílu, jako ve větších podzemních tunelech. 
 • Lidé se začnou brzy spojovat se svými předky. Česko a Slovensko uměle rozdělili, aby nás mohli ovládat a vykořisťovat. To, se jim povedlo, ale co se jim nedaří je rozeštvávat je proti sobě, aby se nespojili a nezískali zpět svoji sílu a moc. Lidé se probouzí, vstupují do své síly a stávají se pro ně neovladatelnými a to temné děsí.  Těm co se dali zlomit strachem a falešnou pandemií, těm už pomoc nebude. Testy a očkování jsou součástí satanských rituálů (obětování), aniž by si to lidé uvědomovali. 
 • Opět bude Česko-Slovenský, stát přeje si to Putin a jsou pod jeho ochrannými křídly a další rozdělení těchto států nedopustí. 
 • Na hoře mě řekli, že v určitou chvíli máme kývat kyvadlem a obdržíme informace k roku 2023. Jsou obrovské tunely pod Barmou, kde jsou stovky malých dětí, kterým jsou podřezávána hrdla a byli používány v satanských rituálech. 
 • Předpokládám, že 15. 5.2021 v 15:15 spustí kabala další rituál, aby stopli přechod ze 3D do 5D, podle toho, co jsme viděli 1.5. 2021. Funguje to tak, že přivolají velké démonické síly a zlo. Příští synchronizace bude 15.5. od 14:30, soustředím se na uzavření děr nad Slovenskem, dále na pomoc pro světlé jednotky (Trump, Putin, Aštar, kdokoliv) pro záchranu dětí, dále soustředit na 3 jmenované podzemní tunely. 

https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/clanky/aktuality-8.5.21.html

1.5.2021 VYHODNOCENÍ VÝSLEDKŮ ZE SYNCHRONIZACE 1.5.2021

100% PROBUZENÍ MENHYRŮ V PRAZE POD VYŠEHRADEM, 100% SPOJENÍ VŠECH MENHYRŮ V ČR, TVORBA SVĚTELNÉHO ŠTÍTU NAD ÚZEMÍM ČR

100% SPOJENÍ CENTRÁLNÍHO SLUNCE VESMÍRU S VYŠEHRADEM A PYRAMIDOU POD DĚVÍNEM, TO BYL ASI TEN SIGNÁL, KTERÝ JSME VYSLALI DO VESMÍRU PŘI PRVNÍ MEDITACI

100% ZABEZPEČENÍ HRANIC SK S UKRAJINOU, BYLA VŠAK NALEZENA JAKÁSI ENERGETICKÁ PROLÁKLINA V TATRÁCH, KTERÁ VYTVÁŘÍ DÍRU V ENERGETICKÉM ŠTÍTU NAD SR; VYPADÁ TO JAKO JAKÁSI DESKA NEBO MOŽNÁ BÝVALÁ PYRAMIDA, KTERÁ POD SEBOU DUSÍ A VĚZNÍ DRAČICI Z DOB STARÝCH PŘEDKŮ; PŘÍŠTĚ BUDE POTŘEBA TOTO NAPRAVIT A TATRANSKOU DRAČICI ZACHRÁNIT.

85% SPOJENÍ MENHYRŮ POD PRAHOU S VELKÝM CENTRÁLNÍM MENHYREM POD ANTARKTIDOU

100% SPOJENÍ S VELKOU PYRAMIDOU V CHICHEN ITZA

90% SPOJENÍ S POHOŘÍM SIERRA NEVADA VE ŠPANĚLSKU, AKTIVACE KAŠNY S KŘIŠŤÁLY VE STŘEDU POHOŘÍ... TEN VÝRAZ "KAŠNA" MI BYL VZKÁZÁN, JÁ OSOBNĚ SI MYSLÍM, ŽE SIERRA NEVADA JE NEDOKONČENÁ PYRAMIDA PLEJÁĎANŮ, ZŘEJMĚ PROTO SE POD POVRCHEM NACHÁZÍ VELKÉ MNOŽSTVÍ VELKÝCH KŘIŠŤÁLŮ.

95% OCHRANA PLANETY PŘED ÚTOKEM VETŘELCŮ, TO JE VĚC O KTERÉ BYCH SE RÁDA ROZEPSALA VÍCE.

https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/clanky/vyhodnoceni-vysledku-ze-synchronizace-1.5.2021.html<br>

1.5.52021 Vzkaz od rady starých předků -1.5. během synchronizace.

Ohromná síla zachvátila směr vývoje Země. Všichni budou osvobozeni. Černí budou nahrazování bílými vůdci nových pokolení. Apokalypsy se nebojte, vnitřek vašich území bude ochráněn. Toť vzkazuje rada starších slovanských národů. (Vidím řadu starců, vypadají jak z pohádky 12 měsíčků, jeden z nich hovoří a klepe po mě holí.)

My staří vůdci vás povedeme. Jsme s vámi! Předkové jsou s vámi! Radagast, rada starších Slovanů." (vyměňují si místo s někým dalším) "Vzkaz ze srdce předků této Země! I my Keltové jsme s vámi! My víme, že trpíte. Voláte nás a trpíte. Řada druidů je s vámi a ve vás se zrcadlí náš svět a náš směr vývoje. My předkové jsme s vámi! (ženská energie) Znovu ožije tato zem, znovu vypučí květy šeříku, znovu pokvete jak zahrada, znovu se rozvine jak poupě. Řada Jednorožců se vylíhla znovu, aby přinesla Zemi světový mír. Řada medvědů se duchovně vyvine proto, aby ochránci byli této země, této Evropy, jež povstane z popela sebezničujících zemětřesení a znovu zaujme své místo. Vy se nebojte. Tato území jsou chráněna sílami draků, víl, jednorožců a nově skrze líheň pavouků. My víme, jak trpíte, víme co prožíváte. Držte se však své síly a nepolevujte ve snažení. Je zde mnoho utrpení, brzy však toto uvadne. Pozvedněte síly k novému věku Svobody a Soběstačnosti. Z vás vznikne Nová Rada Keltů a Slovanů. Z vás vznikne nová řada Keltských knížecích rodů, jež povládnou tomuto území a ochrání ho před vpádem temné magie. Zde je Rada Starých Předků, jež předává vzkaz této země." (myšleno jako půda nod nohami, zem jako území a domov národa)

https://www.indigovyzpravodaj.cz/clanky/clanky/vzkaz-od-rady-starych-predku--1.5.-behem-synchronizace.html<br>

21.4.2021 Indigový zpravodaj - Síla ženy


14.4.2021 NEGATIVNÍ ENTITA VYTRŽENA Z MENHYRNÍHO SYSTÉMU!

 • Drazí přátelé s odstupem musím ještě dodat, že se nám povedlo vytrhnout z menhyrního systému v Evropě jakousi negativní entitu poměrně rozsáhlé velikosti. Ona se však snaží dostat zpátky, včera zaútočila na mě, dneska na kamarádku z Nitry. Ničeho se nebojte, vlivem toho, že 10.4. proběhl během našeho konání kvantový skok reality, ona se přes kvantový tunel zpátky dostat nemůže a tudíž nemůže nikomu doopravdy ublížit.JE V TÉTO DOBĚ VŠAK DŮLEŽITÉ, ABYCHOM MY, KTEŘÍ MÁME JEDNOTLIVÉ OLTÁŘE, HLAVNĚ LIDÉ S GENERÁTOREM PRÁNY ZAPÍNALI SVŮJ STROJ 1 KRÁT ZA 2 AŽ 3 DNY. PŘI ZAPNUTÍ GENERÁTORU PRÁNY POUŽÍVEJTE VŽDY KOMBINACI KOULÍ ŠRÍ YANTRA PLUS KVĚT ŽIVOTA, POZDĚJI VÁM VYSVĚTLÍM PROČ. TÍM SI UDRŽÍME POZITIVNĚJŠÍ ENERGIE V RÁMCI CELÉ OBLASTI A ZAMEZÍME VLIVU KONÁNÍ TEMNÝCH ENTIT.Vzhledem k tomu, že jsem si proskenovala našeho nového ministra zdravotnictví, vám musím napsat, že toto pole bude nutné udržovat v co nejpozitivnějším stavu, neboť tento pán nám nic dobrého nepřeje.Další informace k 10.4. došly paralelně i dalším světelným pracovníkům, zde vám posílám odkaz na video z youtube. Podotýkám, že zemětřesení v Chebu přišlo v 15:26, porovnejte si dané informace s informacemi ve videu. 

24.3.2021 Aktuální situace na planetě, březnové energie aktuální evoluce vědomí v podání Sylvie Valkové.

 • Na začátku roku 2021 (začala změna energií) jsme se dostali mimo původní karmický cyklus, jsme ve volném poli času a každý si svými emocemi kóduje budoucnost (můžete to být dvousečná zbraň, protože to většina lidí neumí a kódují si to strachem, který mají).
 • Tím že skončil starý cyklus a začíná nám nový, tak platí objednávky z vesmíru (kódování budoucnosti, které zásadně ovlivňují emoce, které většina lidí nedokáže ovládat). Konzumní společnost plně podléhá vlivu masmédií. Probuzení lidé: během prvních tří měsíců se probudili lidi, které byli 50/50. Když jim byla vzata svoboda, díky opatřením, se probudili. 17. března 2021 bylo v Česku dosaženo hranice 51 % probouzejících se lidí. Probouzející se lidi (do 5 roku) jsou ještě stále černobílý. Lidé probuzení (cca 10 roků, jsou citlivější) mají únavu, protože už od 10. září (počátek Pandory) do 21.3.2021 musí udržovat vysoké vibrační pole, tahají na sebe energie temnoty od druhých lidí (protože jsou citliví, tak na sebe natahují problémy jiných). Je důležité si uvědomit, že lidé nemají rozhodovat za jiného člověka (lidé se musí projít vlastními rozhodnutími a prožitky) nebo planetu. Důležité je řešit vlastní problémy (díky vlastním schopnostem můžeme posílit světlo, které máme v sobě) a nikoliv problémy jiných. 
 • Energetický přechod Země: Země byla silně ovlivňována vrchní radou starších z galaxie Zlaté růže. Země dostala 21.3.2021 velmi silnou energii do jádra (které začínalo rozkvétat jako zlatý lotos, potvrdila to i kakaová Radmila) a začíná se orientovat na přechod do vyšší dimenze. Země začne během několika měsíců zvyšovat svoje vlastní vibrace. Do roku 2024 začne skákat v časoprostoru a bude se orientovat k cestování do 5. dimenze do galaxie Zlaté růže. Pokud předeme roky 2021 -4 (nebudou snadné), tak nás čeká pozitivní budoucnost.
 • Máme tu začátek nového zlatého věku, který začíná utrpením a šokem. Je to perfektní příležitost pro nalézání sebe sama - pro skutečný duchovní vývoj. Skutečný vývoj neprobíhá prostřednictvím seminářů, ale ztrátou iluzí, velkým šokem, který vás na dno, kde ztratíte svoje iluze. Utrpení probíhá v té oblasti, kterou transformujete (transformace znamená, že přicházíme o iluze). Tento vývoj se týká běžné konzumní společnosti a nikdo to za ně neudělá. 
 • Energie v letošním roce se projevují kvartálně. Tři měsíce sbíráme energii mezi slunovratem a rovnodenností a další 3 měsíce se tato energie projevuje. Během jara očekávám uvolnění, rozvolnění, návrat lidí do svého normálního života, ale bude jen chvilkový, jakmile si lidé budou myslet, že jsou zpět v normálu, přijde další sekec. V letních měsících (červen až září) očekávám výrazné změny v politických sférách. 
 • V květnu až červnu přijde jakási událost, která pohne s energiemi dále a bude to ovlivňovat podzim. Energie podzimu budou zřetelné na začátku léta. Očekávám rozvolnění nějakých informací, týkající se konspiračních teorií. Někteří lidé budou v takovém šoku, že bude vysoká tendence sebevražd. Do konce roku dojde k dalším rozvolněním v rámci tajných zpráv a znalostí, bude se více ukazovat pravda na povrch. Nyní máme cca 3 měsíce zpoždění, toto vše mělo přijít dříve, abychom počkali na probouzející se v tomto roce. Díky tomu může být dvou až tří měsíční zpoždění vůči tomu co říkám (zpozdili jsme se vůči plánu, který měli bílé klobouky). Očekávám informace o galaktické federaci někdy v prvním kvartále 2022. To bude pro lidi další šokující informace a období, kterým budeme muset projít masová populace (zvýšená agresivita). Někteří lidé v období září až listopad přijdou k penězům. Otázka peněz je jedno z hlavních témat tohoto roku. V roce 2020 to byli vztahy a smrt. V roce 2021 je to transformace (změny) a peníze (finanční situace, hojnost, změny zaměstnání). Rozhodujeme se na jakou stranu se přidáme, světlo nebo temnota. V roce2022 bude setkávání se snovými lidmi a navazování nových vztahů (rodinné, partnerské, kamarádské a společenské). 
 • Opakem strachu (má velice nízkou vibraci, není opakem nenávisti) je láska. Strach můžeme zpracovat pomocí různých terapií. 
 • Na Schumannově rezonanci očekávejte nárůst, čím dát tím častější šlehy, až pomalý nárůst směrem na horu. 
 • Letošní rok je rokem změny, budeme si všichni procházet zkouškami. Každý z nás se potká se svými strachy. Několikrát lidé (kteří prochází osobní transformací) přecházející do 5. dimenze projdou zkouškami (životními zasvěceními jako indiáni), negativní lidé v příštích několika letech odejdou z této planety a nejsou zkoušeni, protože nepokračují do 5. dimenze. 
 • Děti očkovány nebudou, těsně to nestihnou. Umím plošné kletby a může způsobit kataklyzmata.
 • Mezi 2. a 13. únorem tu byly silné ozdravné energie. Potom přišlo práškování, které způsobuje poklicování (dusí energetické procesy toho území), ozdravné energie neprochází (lidé nemají dostatek energie a jsou vyčerpaní), rozptylují se a tím to snižuje i Schumannovu rezonanci. Jsme v situaci, jako když jsme v papinově tlakovém hrnci a potom to buchne (jde o prudkou změnu energie a lidem je špatně).
 • My se jako civilizace vracíme do původní Atlantidy (budou se objevovat objekty, které byli v Atlantidě).
 • Do roku 2025 bude více klimatických anomálií (sopky, zemětřesení, tsunami).
 • To co jsme zažívali do roku 2019 bylo kafíčko ve srovnání s tím co se bude dít nyní (bude přitvrzení).
 • Nebude velká celosvětová katastrofa, na území Česka nebude žádná katastrofa (sníží se zde množství kataklyzmat ve srovnání s okolním světem). Zde začne Nová země (je potřeba více jak 50 % probuzených). Nyní je v Česku cca 50 % probuzených.
 • Bývalá Atlantida bude vycházet na povrch (2024), vynoří se z oceánu, hrozí pohyb oceánů (tsunami).
 • Rusko má velice silné pozitivní energie.
 • Nová země, budeme soběstační, bude o nás postaráno, o 200 % budou zlepšeny vztahy. Většina lidí přejde na pránu (bude potřeba pouze 20 -50 % stravy, nejlépe RAW strava). Ekonomický sytém nebude. Sníží se výroba. Život bude jednoduší, ale bude energeticky náročnější. Budeme se schopni uzdravit a omladit, bude to až po roce 2024.
 • Velká transformace bude probíhat 2021-2023.
 • Většina vyspělých civilizací žijí jako indiáni. 

17.1.2021 Držte se a buďte v klidu, po dobu dalších 6 měsíců budou probíhat velké společenské změny! Dívejte se na to, ale nebuďte na celosvětovém dramatu citově závislí! Pro některé z obyvatel to bude těžké. Ucítíme průvodní porodní bolesti, ale také veledůležitou cestu k naší svobodě. Lidstvo na to čekalo více než 12 000 let!

22.11.2020

 • Máme za sebou to nejhorší, teď už je to dobré, od pondělka jsme ukončili energii Pandory od 10.9 do 12.11.2020 (temná negativní doba negativního času, kdy negativní bytosti měli navrch, kdy to vesmír ještě povoloval) - toto období bylo proto, aby ze všeho na planetě (podloží, budovy atd. - vše co postavila civilizace) odešli negativní energie mrtvých a negativní bytosti atd. Od pondělka 16.11.202 tyto negativní energie tady již nejsou (jsou mimo pole celé planety) a planetou začala procházet smaragdově zelená energie, která procházela přírodou na její posílení. Pandora byla zdárně ukončena a převažují v kolektivním vědomí pozitivní energie, energie budoucnosti. A naše energie budou stoupat nahoru.
 • Současná energie (covid, omezení atd.) může přetrvávat až do 12.12.2020, konec prosince a Vánoce již budou pozitivní.
 • Lidé mají problémy s penězi, důležité je uklidnění s penězi se to nějak zatmelí.
 • Volby v USA se budou soudit, více k tomu neřeknu, protože politiku řešit nechci, chvíli ještě bude cirkus.
 • Světelné energie bude ještě více než jenom záblesky (nyní sluneční a solární energie, které vybudí energii čchi) a od ledna 2021 přijde úplně nové energie, já jsem tam viděla déšť bílého světla (pozn. měla by fungovat dle zákona přitažlivosti, na stejné frekvenci) - toto je harmonizující, jemná a příjemná energie. Je nám dodaná proto, aby nevznikly nějaké katastrofy a má změnit osud jednotlivých lidí, které ji budou nasávat, aby nemuseli procházet čištěním osudů, těl atd. (kompletní očista, transformace nebude přes bolest a osobní kataklyzmata).
 • S největší pravděpodobností to bude zařízené tak, že v příštích letech nedojde k žádnému kataklyzmatu většího typu, bude to právě způsobeno novou energií (déšť bílého světla) za kterou není nic vidět - energie, která mění budoucí událostí v životech lidí, bude natolik jemná, že pro většinu lidí nebude citelná, pro napojené lidi to bude velice příjemná energie.
 • Zábleskové energie (solární sluneční energie, které mění Schumannovu rezonanci), které chodí, ty mohou mít na lidi vedlejší efekty (bolesti hlavy, pocení, třes, atd.), energie bílého deště bude vše harmonizovat a bude klidnější, bude to odklánět možnosti velkých katastrof. Tato energie dovolí, že záblesky, které tu budou v létě 2021, hladce projdeme bez katastrofických scénářů (nezabrání tomu) - dovolí nám, abychom si vybrali snadnější cestu, to nejhorší máme za sebou, nyní se budou věci mírně zlepšovat, těšte se na prosinec a dobu Vánoc a adventu, v té době začnou přicházet vlny světla na které jsme čekali a budou příjemnější a harmoničtější než jsme si mysleli - bude to velká ochrana před psychickými a zdravotními potížemi při vzestupu (nebudou moci se propašovávat černí mágové atd., kteří přestanou mít takový vliv na lidstvo).
 • Reptiliani se mohli inkarnovat do těl do roku 2012, od roku 2013 se rodí pouze pozitivní bytosti.
 • Na konci roku 2020 skončí starý karmický cyklus (rok 2020 je poslední karmický rok), končí karma celého lidstva, rok 2021 je pětkový (velká změna) a je prvním rokem nového cyklu a zlatého věku. Pokud se rozhodneme pro pozitivní budoucnost, a já cítím že už je rozhodnuto, tak od roku 2021 se budou dít pozitivní události (pozitivní budou mírně převažovat), proto vidím rok 2021 jako velmi pozitivní rok (ve zlatém věku budeme pracovat fyzicky i duchovně, budeme mít více práce v duchovní oblasti) a každý musíme odehrát svoji roli. Energie bílého deště není poskytnuta plošně, ale je poskytnuta vlivem rituálů duchovně pracujících lidí. Proto, aby jste ji nasávali, je potřeba, aby jste meditovali na přijetí (aby jste si to dovolili) této energie (je léčivá).
 • Kolem roku 2012 byla bublina (časový uzel), která umožňovala přechod z budoucnosti do minulosti (kde se dá vyměnit minulost a budoucnost), proto se tu inkarnuje tolik světlých duší, protože ví, že je tu uzel, kde to mohou změnit.
 • Temně šedá obloha (poslední 3 týdny) byl záměr, stejně jako 7 srpna 2020 (práškování). různými chemikálie snižují Schumannovu rezonanci, obaluji zemi mračny, ze kterých neprší a je z nich pouze inverze. Tento stav se bude zlepšovat. Byla to snaha o zabránění vzestupu planety.
 • Bílý déšť (druh nové energie) bude až od ledna 2021, informace budu mít v prosinci kolem vánoc 2020.
 • Na Plejádách i Alfa Centaury existují bytosti  (většina pozitivních ras ve 4 a 5 dimenzi) podobné jako ve filmu Avatar.
 • Nevidím budoucnost co bude v roce 2021 přes bílý déšť, události budou pozitivní, ale takové, které jsme neočekávali, přes Energii Pandory (od 9.9.do 11.11.2020) odešli staré kletby a během roku odejdou ještě nějaké negativity a tak v tom planetárním kolektivním poli zůstane jen pozitivita.
 • Do dubna 2021 bude vymazána celosvětová karma, ale osobní smazaná nebude, tu si každý musí zpracovat sám.
 • Příroda již kompletně přešla do 5D, domácí zvířata jen částečně, ale někteří lidé ne (ti co mají bloky, závislosti, pocit satisfakce -pomsty). od 21.12.202 k nám tečou pozitivní energie.
 • V letech 2022- 4 bude potřeba hledat v sobě bloky.
 • Planeta Země si sama volí (pokud se nemá někdo narodit, tak se nenarodí), kdo se tady narodí, jsou zástupy duší z různých paralelních vesmírů, protože je to tady zajímavý, mění se tady celý osud galaxie.
 • Některá masmédia tvrdí, že je nás tady moc a planeta nás neuživí, my tady ale vyhazujeme zbytky jídla, co je to za nesmysl, to je jenom výmluva někoho, kdo chce tady snížit počet obyvatel. Planeta si přesně volí (dělá to sama), kolik tady chce mít lidí.
 • Země přechází od jádra do zlaté barvy a horní vrstvy atmosféry budou vyrovnávat tu zlatou energii (země vzestupuje do 5. dimenze, zlatého věku, kdy se energie pro mistrovské bytosti (jakékoliv duše) je zlatá.
 • Věci se pomaloučku začnou zlepšovat - bude lépe.

16.10.2020

 • Od 9.9.2020 začala působit energie Pandora (souběžně s nástupem nošení roušek u nás), tato temnota bude pokračovat až do 11.11.2020. Nyní je zpětný tok času (velký počet retrográdních planet) a Vesmír nám dává 2 měsíce, abychom dořešili resty, které jsme nedokončili, nyní mají navrch v temné době negativní lidé (vidíme kdo je hvězda v médiích a energetickém poli) a mají čas nejpozději do 12.12.2020, kdy ty energie jim budou odebrané.
 • Místo rozčilování co se děje kolem něho, měl by to brát jako poslední úder temnoty  (výtrisk minulosti), tyto energie však již nebudou reálné v budoucnosti a my to co se děje nyní, můžeme sledovat pouze jako diváci, protože nebude mít zásadní vliv na to co budeme prožívat za rok či dva.
 • Díky energii Pandora všechny city, které byli ukryty nebo potlačeny vylezou na povrch, spousta obyčejných lidí se díky tomu začíná chovat agresivně (skrytí agresoři, kde i díky výchově to bylo potlačováno).
 • Současná situace by stejně nastala, koronavirus je jen vnější záminkou, aby se události uskutečnili (hloubkově se čistí podvědomí lidí a citové pole, týká se 70 -80 % našich spoluobčanů, které je nutné k jejich dalšímu vývoji). Na počátku každé transformace bývá krize. Vnější tlak podporuje proces transformace. I já tuto situaci vnímám jako určitý velký předěl v rozpadu civilizace, po letošním roce (2020 -2021), civilizace už nikdy nebude stejná. Ať přijde nebo nepřijde záblesk, tak ty události nenechají současnou civilizaci stejnou. Nežijeme ve svobodném světě, toto je otrocká civilizace.
 • Od 8.8.202 do teďka útočí na lidi temné energetické bytosti (díky retrográdním planetám) projevuje se to bolestmi, přisedlíky atd. Brána 10.10.2020 byla vodní brána díky níž přišla pozitivní čistící energie (byla podprahová, hluboká, voda = city) - úklid citů vodou v podvědomí.
 • Orgány a úřady pouze reagují na kolektiv občanů a pořád převažuje většina neprobuzených spoluobčanů, kteří hluboce prožívají osobní a celosvětovou apokalypsu (žijí v tom, rádi předávají svou zodpovědnost vládě) a přicházející změny a reakce vlád a úřadů je řízena počtem lidí (nyní tady máme 70% občanů v negativitě a strachu) - kolektivní vědomí a události na měnící se počet negativních lidí (tento počet stále převládá) reaguje.
 • Lekce letošního roku je Já a moje smrt a můj vztah k smrti (díky přechodu do 4 dimenze). 21.12.2020 končí s konečnou platností karmická kolektivní lekce tří dimenzionálního času, kromě kolektivní karmy má ještě každý vlastní karmu, některým lide se osobní karma ze 3. dimenze může protáhnout až o 2 roky. Pro všechny končí příjem energie ze 3. dimenze na průchod do 4. dimenze (čas, který je dán cyklem inkarnací a přechod z jedné inkarnace do druhé je možný jen přes bránu smrti).
 • Na lidstvo se žene veliká změna se začátkem roku 2021 - 2023 a bude celoplanetární. Na začátku transformace jsou lidé v krizi (2020), výzvou je překonat strach ze smrti a otevřít tak 4. dimenzi času (brána vypadá jako smrtka) - překonat blok nebo strach z neznáma (cestou jak to překonat je např. meditace, kde si představujete jak překonat smrt a tím se strach a bloky postupně rozpouští).
 • Lidé by se měli stáhnout do sebe omezit své pracovní zatížení, více odpočívat a věnovat se rodině (podobně jako míza ve stromech s příchodem zimy). Civilizace je nadbytečně Jangově založená, chybí ji Jin.
 • Když se řeší emoce u lidí, tak na to příroda reaguje vodou (10.10.2020 byla citová vodní brána) - čistící energie, nyní přichází Jinové energie (stahující, dostředivé energie), odpočíváme a zpomalujeme tempo.
 • Domácí vzdělávání je důležité v překlenovací období při změně školství (mezi starým a novým systémem), nyní je fašisticko- technokratické. Nový systém už začal vznikat, ale ještě nemá takovou kapacitu, aby pokryt světelné děti narozené po roce 2000.
 • Od brány 11.11.2020 dojde ke křížení realit (nyní je vysokofrekvenční realita v útlumu a nízko vibrační realita je nabotnalá a aktivní) až do brány 12.12.2020, lidé z 3D reality budou mít možnost přejít do 4D k lidem, kteří se transformují a přejdou z nízko do vysokofrekvenční reality (může dojít k otevření se Vesmíru i u lidí, kteří k tomu mají předpoklady a kde by jste to nečekali) a díky otevření se začnou sami vyvíjet.
 • Od 10.10. do 12.12.2020 se u lidí mohou dít náhlé zvraty (osobní i celosvětové), užijte si klidu (akumulujte síly na to co nás čeká), v roce 2021 moc klidu nezažijeme (přijde velké vítězství světla, to na co jsme čekali), lidé kteří jsou na cestě a pracují na sobě budou mít velmi pozitivní rok 2021, čekajícím přijde duchovní partner, čeká nás oficiální oznámení příchodu mimozemských civilizací v druhé polovině roku 2021 (už s nimi komunikujeme min. 60 roků).
 • Ti co čekají zatýkání některých elit, tam nevím nakolik to bude dané (reálné), ale bude silný tok k pozitivním politikům.
 • A roce 2021 se budou plnit veliká přání lidí (velká láska pro lidi, sociální spravedlnost), kterou jsou na cestě (terapeuti atd.). 
 • Světelné duše pročišťují kolektivní vědomí a pomáhají všem duším, které jsou tu karmicky vázané, aby zvládly vzestup v letech 2022-2024 a lidé to dají právě proto, že prošli tou situací s virem (temnota 2020 je důležitá - pro zažití šoku, probuzení a vyčištění od bloků a strachů) a potom zvládnou lépe v příštích letech zvýšení Schumannovy frekvence a výrazné erupce na Slunci atd.

21.9.2020

 • Luisa Muratori, italská vědma a umělkyně, 9-10. září 2020 se spustila energie Pandora, spustili se dva temné měsíce (otevře se padořina skříňka) - vládne temnota, čistí se temnota v kolektivním vědomí civilizace.
 • Tyto dva měsíce jsou klíčové (jsme v temné době, která je důležitá pro probuzení masy), čistící období energie Pandora končí 11.11.2020. 12.12.2020 - silná brána a 21.12.2020 - zimní slunovrat.
 • Záblesky budou 4, první (okolo 21. 12. energie potrvá 3 dny - resetuje kolektivní karmu v kolektivním vědomí lidstva a ukončí temnou energii věku Ryb a nastartuje v kolektivním vědomí dobu světla - energie jde do pole času a bude cílit na citové pole - 2. čakra), druhý v první polovině roku 2022, třetí okolo roku 2032 - bude resetovat pole energie náboženství - ukončí rozdělená náboženství, čtvrtý záblesk 2050- 2065 a dokončí proces - celostní restart.
 • Reset karmy (city, vztahy) bude probíhat do roku 2023 -2024.
 • Předělávají se nám energetická těla, vzestupuje celá planeta.
 • Jisté to mají jen děti narození po roce 2020, ostatní se musí transformovat.
 • Doporučení na 3 týdny: důležité jít do meditace, jít do hloubky, odpočinkový režim, být s rodinou
 • něco se koncem září stane.

4.9.2020

 • Energetický záblesk (velký přesun 2021 -2023) začal už v roce 2019, energie zesílí v 2021, vrchol bude mít v roce 2022 a dobíhat bude v roce 2023, obecně konec roku 2020 bude velice silný, bude tam několik energetických bran (začne to podzimní rovnodenností 22.9., 11.11., 12.12. 2020 a superbrána- zimní slunovrat). Budou velké kvantové skoky, 21.12. 2020 bude jakoby opakování rok 2012, kdy to bylo v útlumu a teď to bude v záři (ve světle, vysoké rezonanci). Přesto to však nebude plná kulminace (vrchol) energie v celé procesu.
 • U lidí, kteří nemají zpracovaná vnitřní témata (STRACHY, BLOKY) bude nastávat schizofrenie.
 • Jak duše vznikají? Duše mají své rodiny, vznikají ve vyšších vibracích vesmírů, kde není tma, je tam jen láska a světlo, hmota je ve skutečnosti vždy odrazem zrcadlovým co se děje v duchovních sférách, duch vždy přechází hmotu.
 • Elohim a Serafim (nemají polaritu) bývají prvotní stvořitelé pro každou andělskou rasu, rozmnožují se kolektivním vědomím.
 • Až budeme hodně vyspělí vytvoříme na zemi robotickou rasu (z lidské rasy se vyvine jistá forma robotické rasy) - bude to za stovky milionů až miliardy roků.
 • Duše má při umírání vždy duchovní průvodce (min. váš strážný anděl a duch vašeho předka). Duše zůstávají v paralelní dimenzi, která je tady na zemi - astrálu, kde se regenerovali a zpět rodily na Zemi, ale po několik tisíc let ze Země duše nemohli odcházet (bylo tady vězení, které narušily indigové děti) ke své světelné rodině. 
 • Během velkého přesunu 2021-2023 duše, které odejdou a budou negativní, tak budou posunuty na planetu, která bude odpovídat jejich vibracím a energiím na Zemi.
 • Když odpovídá vaše vyšší já, tak to cítíte v srdci, nedá se to uchopit rozumem (u sebe to poznám když se mě zruší Já a mluvím My - v mysli zaniká ego).
 • Schumannova rezonance (SR), co dělo? V období lví brány (8.8.2020) zde bylo silně práškováno, jde o projekt Nato, který zachraňuje planetu, cílem je, aby se snížila Schumannova rezonance ("hrozilo přepólování planety"). Práškuje se kdykoliv, když se má zvýšit SR, tím dusí přirozený vzestup planety a způsobuje to nepřirozený výkyv v SR (není postupný, ale trhaný a nepřirozený). Kdyby se nepráškovalo (během srpna 2020), tak trvalé zvyšování Schumannovy frekvence by mělo vést přirozeně k otevření 6. čakry a 3 oka a lidé by začali vidět energie a léčit.
 • Agenda 21 (projekt OSN).
 • Od roku 2013 Slunce už nesvítí do žluta je více bílo-fialovo-modré (vysoké frekvence), já to vidím okem, dříve jsem se dokázala dívat 5 min. do Slunce, teď to nejde. Vládě se nehodí říci: Slunce nám blbne, planeta nám blbne, mění se magnetické póly a vy budete mít konec světa.
 • Štítná žláza (5. čakra), často u klientů vidí tzv. čipy" - energetické plazmatické udělátka, která jsou za ušima nebo za krkem. Toto období může mít pozitivní i negativní účinek (vytváří se, nebo se rozpouští bloky).
 • V současné době se u mnoha lidí otevírá a čistí 4. čakra (v úrovni srdce), energie sestupuje z rozumu do srdce.
 • V říjnu 2020 se něco bude dít v celé společnosti v reálném životě (politika, finance, ekonomiky). Pro sebe očekává pobyt v ústraní a klidu do dubna 2021 (doba není vhodná na nové začátky, úvěry, změny bydlení - vše se bude hodně měnit, zmizela jistota). Tento rok na podzim a první kvartál 2021 začnou změny, které nás povedou k tomu, že se něco vážného zapne a bude obrovská mela ve všem možném. Pozitivní to bude a v polovině dubna (bude skok v navýšení vibrací, solární záblesk).
 • Důležité je, abychom se naučili surfovat na vlnách změn (pravděpodobností změn), těmi změnami se mění pravděpodobnosti existence.
 • Tvůrčí práce, kreativita (tím neokrádáme o energii nikoho v okolí, jinak se vzájemně obíráme o energii) - tvořením (energie lásky) zvyšujeme své vibrace a i svého okolí, změna ve působ stravování (2:07:00), jsme energeticky nezávislý na systému a ostatních lidech, to je počátek nového věku Vodnáře (inspirace, kreativita, tvoření) a odpojení se od Matrixu.

9.8.2020

 • Z centra galaxie směrem na Zemi proběhne paprsek světa -záblesk (tj. event) v roce 2022, bližší datum není známo.
 • Země se přesune do jiné vesmírné soustavy ze 3. do 5. dimenze.
 • Je nutné se přestěhovat na venkov a být v kontaktu se zemí.
 • Čechy mají nezastupitelné místo, jsou v srdci Evropy - hromadí se zde duchovní lidi, kumuluje se zde energie a protrhne se energetický obal materialismu a tato energie bude proudit do planety dolů do jádra.
 • V Čechách bude světelné energie o trochu víc než všude v Evropě. 
 • Evropa nemá Indiány, je to nejvíce karmicky vázaný kontinent a Indiáni nemohou Evropu čistit.

Teze: Vnitřní vývojový proces jedince je součástí "duchovního genetického vývoje" - transformace Homo sapiens v HOMO Aquarius. Jde o duchovní transformaci prostřednictvím otevřeného srdce a zvýšení vibrací na úroveň lásky (rezonance, člověk se stává vědomým), tělesný vývoj již byl dokončen a duše člověka se může prostřednictvím duchovní transformace a zvýšením vibrací vymanit z cyklu inkarnací. V případě přechodu z věku Ryb do věku Vodnáře (jeho protipólem byl přechod z věku Panny do věku Lva před cca 13 000 roky, kdy byla potopa světa, konec doby ledové a zánik Atlantidy, bod jarní rovnodennosti - setba) se zavírá vývojový cyklus. Jde o hromadné vymanění duší z cyklu inkarnací, které dokončili poznání a duchovní vývojový cyklus ve fyzickém těle. Naplňuje se tak princip rezonance zvýšením vibrací lásky (vědomá jednota), který může být propojen se solárním zábleskem (který již probíhá a jeho vrchol závisí na vývoji jedinců, pravděpodobně to bude v roce 2020-24, opakuje se každých cca 26 000 roků - podzimní rovnodennost - sklizeň) - stejné přitahuje stejné v tvůrčím procesu (a to je láska), tím se dokončí vývojový cyklus duše na zemi (energie a vibrace na stejné úrovni lásky si přitáhnou duše a propojí zpět do kolektivního vědomí) - vymaní se cyklu inkarnací na zemi ve fyzickém těle ("ze zajetí hmoty" - pochopením závislosti (fyzické i energetické), která spočívá v tom, že člověk hledá lásku, svobodu a radost vně a nikoliv uvnitř, má zavřené srdce, jeho otevřením se zvyšují vibrace, odstraňují se závislosti, dochází k odpuštění křivd a zranění).

 • Vědomý člověk se vymaní ze závislosti a modelu "Otrok a Otrokář", jak v materiálním, tak duchovním světě a splyne v jednotu otevření srdce s kolektivním vědomím lásky.
 • Dojde k vědomé změně matrice člověka - maticové pole (vlna solárního záblesku, která již působí), v procesu přechodu pracujeme na vlastní psychice. Výsledkem je změna černobílého obrazu (plochý obraz) na barevný (mění se hloubka a objem) a to změní i lidskou DNA.
zobrazit více..
Loading...