Lucie Alferi

Lucie Alferi

www.skolachannelingu.cz

21.7.2021 Lucie Alferi: Channeling ve prospěch lidstva

  • Od jara do podzimu 2021 předpovídal strážce (třetího oka) lokální přírodní katastrofy (aby se zbrzdili procesy kolem covidu), které budou na podzim gradovat (důvodem je, že si planeta Země potřebuje ulevit, na energetické rovině uvolnit energii), čeká nás i sopečná aktivita. 
  • Planeta Země v roce 2017 na energetické úrovni udělala kvantový skok, rozhodla se rapidně změnit svoje energie. Důsledky budeme sbírat dalších 5 -7 roků.
  • Vstup do věku Vodnáře je obrovská změna.
  • Ovlivňování počasí lidmi má jen velmi omezený vliv na katastrofy, které probíhají.

Lucie Alferi: Propojování a celistvost v roce 2021

Uvědomění, že jedinou jistotu, kterou máme je, že umřeme a to je velmi léčivé.

  • V březnu 2021 budou velmi silné vlny v politice (důsledky dějů v roce 2020) a bude vrcholit velkým boomem, třeskem.
  • Měli bychom se připravit na přírodní katastrofy, planeta si musí při té transformaci (jde současně s námi a prožívá to jako celek, to co prožíváme na osobní úrovni) trochu odfouknout (tak jako my vypouštíme a transformuje své strachy a emoce), budou lokální přírodní katastrofy, které jí v tom pomohou - měli bychom si přestat myslet, že jsme strůjci všeho, co se na planetě děje (my jsme ji zničili a teď máme pocit, že ji musíme zachraňovat), důležité je vnímat její procesy a cítit ji jako bytost, Co když je planeta ta, která podporuje a řídí transformaci lidské populace.
  • Budeme vybízeni, abychom se propojovali s procesy, kterými prochází Země. Není to já (my) versus planeta, ale jsme tu společně, planeta nám stále dává zpětnou vazbu, jak se cítí, jak se má a co prožívá - my to jen vyhodnocuje přes náš konstrukt myšlení (myšlenkové pochody) a logiku.
  • Celistvost se bude projevovat přes lokální konflikty (demonstrace, občanské spory atd.), protože se budou ozývat (budou chtít být slyšet) úplně všechny menšiny (v nás i ve společnosti, bude to hodně rozdrobené do mnoha úrovní). Aby byl celek celistvý, tak musí o všech svých částích vědět.
zobrazit více..
Loading...