MUDr. Mikuláš Štefan

MUDr. Mikuláš Štefan

Mudr. Mikuláš Štefan, propagátor zdravého ducha v zdravém těle. lékař, spisovatel (Odkaz Slunečnice) a motivátor. Má syna (2007). Má státnice z psychologie a psychiatrie. Po 15. roční činnosti ve Vídni, kde vykonával svoje poslaní na této Zemi, se vrátil na Slovensko, v roce 2016 vydalo české vydavatelství Maitrea knihu ODKAZ SLUNEČNICE. V roku 2017 tato kniha vyšla ve slovenštině.

 • Neuznává počítače, telefony a takové ďábelské výmysly. 
 • Anděl strážný je s duší po celý život (1 EON = 25 920 roků), intuice (např. třetí oko) je propojená s andělem strážným.
 • Skupina duší (duše, které vás provází v každé inkarnaci a inkarnují se společně), duše (je bezpohlavní) se inkarnuje do různých těl (mužské, ženské) proto, aby zažívala a posbírala zkušenosti, aby rostla se zkušenostmi k pochopení a dostala se domů do světla, nyní se duše inkarnují tak, aby došlo k vyrovnání. 
 • Dějiny se opakují, protože inkarnované duše v lidech se nepoučí, tím co zažila Atlantida a Lemurie (země Mu). Atlanťané začali na ně útočit všemi zbraněmi a došlo k boji mezi dvěma ostrovy a oba zanikly (energie a síly se v různých podobách projevují i v materiálním světě).
 • Shambala je Atlantida, Eden (ráj).
 • Duchovní pomocníci (společně se strážným andělem nám vnukují myšlenky, objevy, vynálezy atd.).
 • Hřích neexistuje. Odpuštění a láska.
 • O co více chceme být pozitivní, milý atd., o co více bojujeme proti opaku, o to více budeme takový (chtění, boj), protože čemu věnuješ pozornost, city a co nejvíc odsuzuješ, to si přitahuješ,. to podporuješ a krmíš, to v tobě bude růst.
 • Uvědomte si ještě, že vše co konzumujeme je pouze 5 % toho, co nás udržuje u zdraví. 95 % našeho zdraví dělají city (těšte se z každé maličkosti).Srdce (otevřené srdce), jako takové, má mnohem silnější vibrace na mnohem větší dálku, než mozek a tělo. Sebe a své blízké můžeme chránit srdcem (city), ale ne nenávist, závist, hněv, ale naopak radosti. Já se opakuji, protože čekám, že se lidstvo probere a nebudu se muset opakovat, protože udělají to co je učím, radosti že dýchám, že mě žijí rodiče atd.(29.1.2021)

Kontakt na asistentku: 00421 948 140 410 (objednávky Pon - Pia: 10:00 - 11:00), mikulasstefan.sk

Mikuláš Štefan, vize, názory, komentáře:

28.5.2021 MUDr. Mikuláš Štefan, Dobré rady nad zlato

 • Před 50 lety ještě 80 % tzv. chemických léků bylo uděláno z bylin, nyní je to jen 35%. 
 • Čaj z ořešáku královského (listy sbírané od 15. července do 15 srpna, ve stínu vysušit a nakrájet, 1 polévková lžíce do 2,5 deci vody), na rakovinu, na cholesterol, na cisty, polypy... Listy, které zůstanou můžeme přiložit na místo, kde jsou cisty, nebo nádor zakrýt folií (floopackem) a suchým ručníkem a nechat do tam 2 - 3 hodiny působit. 
 • 5 -7 listů čerstvé kopřivy dám do šálku zaleji vodou do 60 °C (abych nezničil vitamin C), necháme 30 min. odstát a vypiji na lačno každé ráno. Potom bychom nepotřebovali nic na cévy, cholesterol, přípravky na ředění krve. Kopřiva (čistí krev) nám udrží cévy elastické a počistí cévy od všech jedů po zimě.
 • Tyto čaje se nesmí pít déle než 6 -7 týdnů, potom se musí udělat pauza a může se to opakovat. 
 • Jehličnany odebírají (to co nás tíží a chceme se toho zbavit), stačí se postavit zády k tomu stromu na cca 10 -15 min. a potom poděkujte tomu stromu. 
 • K silným listnatým stromům (buk, dub, jabloně, hrušně, třešně) jdeme předkem (nemusíme je objímat), protože nás nabíjejí. Poprosíme a i ty stromy nás očistí (odeber mi vše, co mě bolí na psychické a fyzické úrovni) a potom jim řekneme, aby nás nabili svojí energií. Vždy se stromu otevřte a na konci mu poděkujte. 
 • Fialky hojně rostou, protože matka Zem tu vnímá tu nervozitu a napětí v lidech a tlačí rostliny, aby vás uklidnily. Tmavě modrá a fialová uklidňuje. Je také hodně žlutých květů, matce Země chce, aby jste po tom roku uzavření byli veselejší. Sedmikráska nebo žlutě kvetoucí bylinky, rozkročíme se a stoupneme si nad ně a poprosíme je o očist (co mě tíží, včetně záření 5G atd.), vyzkoušejte to denně alespoň na 10 min. 
 • Je důležité, kdo dal informace do herbáře na internetu a kdo a za co ho platí, protože zprávy (jsou přizpůsobené tak, aby manipulovali lidi) nejsou informace. Důležité je selektovat informace a raději jít k babičce a starým radám bylinkářek. 
 • Měsíček lékařský - Calendula officinalis, Nehtík lékařský - ruský penicilín (3 x denně jeden oranžový květ pomalu a dlouho rozkousat, až je z toho kaše) na rakovinu úst nebo jazyka.
 • Babička říkávala, že mám jíst listy z jahod a malin, protože je tam železo, zinek, vitamin C. 
 • V sušených švestkách (5ks, nebo 3 polévkové lžíce denně kvalitních švestkových povidel vyrobených bez cukru) je mnohonásobně více antioxidantů, než v jiných. Pomůže s rakovinou prsu, tlustého střeva, žaludku, ženských orgánů a také se zácpou. Nebo lze také před spaním natřít celé prso (tam, kde je ten útvar) a do rána to tam nechat působit. 
 • Na zácpy jsou vhodné merlíky a broskvích, kompoty.
 • Čerstvá rajčata nemají tolik účinných látek jako vařená rajčata. 
 • Přeslička je vhodná na močové cesty, prostatu, zvyšuje libido. 
 • Nejuznávanější kniha na toto téma je od Marie Treben (léčivé rostliny - Zdraví z Boží lékárny).
 • Na nespavost je nejlepší meduňka (třezalka také), můžeme také nakapat 1 -2 kapky levandulového oleje na polštář.
 • Pelyněk (pokrm bohů) se nesbírá v květu, jen do květu, protože díky květům rostlina nabírá toxiny z ovzduší (potom mají lidé problémy s alergiemi).
 • Pokud se dělá tinktura, tak je vhodné použít 37 % alkohol (např. vodka) a v tom případě se tam vyluhují látky rozpustné ve vodě i alkoholu.

6.5.2021 MUDr. Mikuláš Štefan - Svet slnečnice: O peniazoch

25.4.2021 MUDr. Mikuláš Štefan - Svet slnečnice: Múdra a hlúpa vytrvalosť

27.2.2021 MUDr. Mikuláš Štefan - Zbavte sa ťarchy skôr, než vás zlomí.

 • Mozek, mysl a ego, používejte to, plánujte, dělejte si cíle prostřednictvím mozku, mysli a ega. To je v tomto světě přirozené.
 • Přes srdce, svoji duši (anděla strážného a Stvořitele ve vás), ciťte, co je správné a ciťte, zda to za čím se ženete, opravdu potřebujete. Mozkem plánujte a srdcem ciťte. 

9.2.2021 MUDr. Mikuláš Štefan - Nedá sa pomáhať nasilu

29.1.2021

 • 13. a 14. února je vhodná doba na očistu (astrologicky), rozhovory a smíření se s lidmi, kde máme napjaté nebo neukončené vztahy.
 • Dobré je užívat na korunku na lačno šťávu z granátového jablka, potom si dát Cistus incanus a přes den si dát bezový čaj (květ).  Nelijte do sebe jen čaje ledviny potřebují i čistou vodu (1litr na 20kg váhy).  Díky tomu dojde i k ředění krve a to chceme. Goji a rakytník jsou také výborné věci.
 • Uvědomte si ještě, že vše co konzumujeme je pouze 5 % toho, co nás udržuje u zdraví. 95 % našeho zdraví dělají city (těšte se z každé maličkosti). Srdce (otevřené srdce), jako takové, má mnohem silnější vibrace na mnohem větší dálku, než mozek a tělo. Sebe a své blízké můžeme chránit srdcem (city), ale ne nenávist, závist, hněv, ale naopak radosti. Já se opakuji, protože čekám, že se lidstvo probere a nebudu se muset opakovat, protože udělají to co je učím, radosti že dýchám, že mě žijí rodiče atd.
 • Neočekávejte lásku, dávejte to co chcete dostat a budete navždy radostní a šťastní. Neočekávejte zpět nic, jen dávejte. Do 21. března je takové postavení planet, které je ideální pro odpouštění a harmonizaci vztahů. 
 • O co více chceme být pozitivní, milý atd., o co více bojujeme proti opaku, o to více budeme takový (chtění, boj), protože čemu věnuješ pozornost, city a co nejvíc odsuzuješ, to si přitahuješ,. to podporuješ a krmíš, to v tobě bude růst (stáváš se tím, co kritizuješ a rozséváš to dále). Pokud jsme udělali něco v emocích, čeho lituje nebo nechtěli říct, hned se v sobě omluvíme, nevyčítáme si to a omluvíme se hned i tomu protějšku. První je, abych se nezlobil na sebe, neodsuzuji sebe, zato že jsem něco řekl, ublížil atd. Tak když to udělám, tak k té energii hněvu přidám ještě energii špatného svědomí (to jsou, tmavé, černé a studené energie a nedávejme ji svou energii a pozornost). Hodně lidí má hormonální poruchy přes štítnou žlázu a když kolísá funkce štítné žlázy (snížená a zvýšená činnost), tak když je hypofunkce, jsme unavení, vyčerpaní tak, že nedokážeme, nebo nemáme energii se chovat tak, jak bychom se chtěli chovat a vybuchujeme. Potom ta štítná žláza skočí do hyperfunkce a jsme nervózní, podráždění a vybuchujeme. Toto posune funkci celého hormonálního systému, funkci nadledvin (které budou produkovat zbytečně moc adrenalinu a dalších do krve a to podpoří naše vybuchování). To není výmluva, v roce 1986 tu byl Černobyl a postsocialistické státy byli silně ozářené a když neměli dostatek jódu v těle a štítné žláze, tak schytali. Hlavně ve městech se spláchne velké množství antibiotik, hormonů atd., jsou to miliony tun. Čističky hormony, viry a bakterie nevyčistí, my to pijeme. I vodou si kazíme hormonální systém a ledviny, ubývá nám energie.
 • Podle mé filosofie není správně někomu říci, "promiň mě to, odpusť mi", protože to je příkaz a příkaz jsou zase tmavé temné energie. Nepřikazujme lidem (ať se rozhodnou oni sami za sebe), co by měli dělat (a tím můžeme začít u sebe), dejte jim svobodu, aby se sami rozhodli podle pocitů, ne podle rozumu a ega, co chtějí dělat. NEBO: Lituji, mrzíme to, nechtěl jsem (bez příkazu pro druhé). A neočekávejme, že nám to odpustí. Tak se mohou řešit v rodinách i práci. Poslouchejte svou duši ne ego.
 • Hněv, zuřivost, úmysl škodit je jakoby vy jste vypili jed (vy se sami trávíte) a objekt vašeho hněvu zemře, ale on nezemře. 
 • Budhistická moudrost: když kráva nebo láma pije vodu z čistého tibetského pramene či řeky, která stéká z vysokých hor. Na druhé straně s té stejné řeky pije zmije nebo had. Pijí stejnou vodu, mají stejný zdroj, ale kráva z toho vytvoří mléko, had z toho vytvoří jed. Máme stejné šance, ale jeden z toho vytvoří mléko, druhý jed.
 • Dominantní, despotický partner a strach, nedokážu být sám sebou? Za prvé je to promarněná inkarnace i z finančního hlediska, protože se nemohou rozejít. Neřešil bych to verbálně (výčitkami), ale energeticky (přijímám tě jaký jsi a odpouštím ti). V každém případě bych se snažil tomu člověku nějak pomoci. A možná, že na začátku našeho vztahu jsem tyto vlastnosti, které nyní odsuzuji milovala, zdál se mě sebevědomý, i takto to mohlo být. Jestliže nemám možnost odejít nikam a musím být s takovým člověkem v jednom prostoru a čase, tak najdu na něm něco, co mě ještě vyhovuje. Když na mě křičí atd., tak se mu dívám do 3 čakry a posílám mu stále v hlavě mám tě ráda jaký jsi a přijímám tě jaký jsi (láska, odpuštění a přijetí) a odpouštím ti ze vše. Počkám si na světlejší chvíli, když je milejší než jindy, řeknu mu jemným hlasem: já jsem na tobě obdivoval, že víš co chceš a jak toho dosáhnout,  ale zamysli se nad tím, jestli mě to trochu neubližuje. Já mám také plán své duše, mohli bychom najít společné řešení? Ale nikdy to nedělejte, když je ten člověk v amoku. Jen to udělejte a neočekávejte výsledek a pozorujte co se změní. Druhý pohled na věc je tento: všímám si, co mě na něm nejvíce dráždí a když mě to tak dráždí, nemám to také já v sobě někde skryté? Začnu na tom pracovat já. Všímám si také na partnerovi, jak se nemám chovat, abych takto nedopadla (nemá kamarády, je se všemi pohádaný atd.). On je můj učitel a děkuji mu, že mě ukazuje, jak se nemám chovat. Pak se to celé energeticky otočí. 
 • Lidé jsou více spolu díky korunce, podráždění a neví jak to řešit? Lze použít taktiku míru, staré čínské bojové umění. Jak nebojovat a nastolit mír. Máš svých 10 min., kdy budu úplně zticha a cokoliv řekneš nebudu se bránit a neskočím to do řeči. Řekni mi, co si na mě vůbec nevážíš, proč jsi na mě tak naštvaný a už si mě nevážíš, co je ve mě to, kvůli čemu si mě nevážíš? A 10 minut pozorně poslouchat a vcítit se do něj (nesmím se ozvat). Neví vhodné to dělat, když jsme v hněvu. A druhý den, mám já 10 svých minut a já řeknu, to co nám v sobě, co mě dráždí atd. Takto to můžeme dělat pravidelně a pokud je chuť hledat kompromis. Vzájemně si řekneme, co nám dělá dobře atd. Bez nenávisti v hlase, očích a srdci nastolit mír. To funguje tisíce roků. Dáme si společných 10 min. a řekneme si vzájemně v čem s tím druhým nesouhlasíme (neříkám nemáš pravdu, nesouhlasit a nemít pravdu jsou dvě různé věci). Nebo může každý žít sám v jedné domácnosti (nejí, nespí společně atd.), tím mezi nimi není napětí, to může být poslední kompromis (tím se můžeme vzájemně očistit). Podpořit to může úklidem a vyčištěním domu nebo bytu. 
 • Korunka a štítná žláza ovlivňuje city, ovlivňuje naše reakce, jsme podráždění. 

21.1.2021 Jsme spojení - pomáhejme si bez toho, aby jsme si ubližovali.

 • Nemůžeme pokračovat v tom, co nám a lidem okolo nás způsobuje utrpení (Jak dlouho budeme trpět, než to pochopíme? Nemusíte umírat s tím, který chce umřít). 
 • Také Ježíš nerozdával stále ryby, ale učil chytat ryby.
 • Vše co jsme pokazili v tělech, můžeme napravit jen v tělech. To že někomu odpustíme, omluvíme za své činy, nám pomůže, nemusíte očekávat pozitivní odezvu, i tak nás to osvobodí energetiky atd.(vyčistíme si tak jednotlivé vztahy). Podporujte v sobě světlo a vyzařujete to, když se pro něco rozhodnete (odpustit, urovnat vztahy atd.), udělejte to s radostí. Tím přestanete kolem sebe šířit utrpení.
 • Jedině člověk (na rozdíl od zvířat, které mají uzavřený program) když chce, tak se může vyvíjet ke světlu k radosti nebo utrpění a bolesti..

17.1.2021 MUDr. Mikuláš Štefan: Naozaj chcete to, čo potrebujete? / Pochybnosti / Korunka

 • Potřebuje opravdu vše, za čím se ženeme (co vše jsme schopni proto udělat, obětovat, aby jsme to získali) a víme jakou máme proto motivaci? Čeho jsme schopni se zříci, abychom byli zdraví a spokojení?
 • Máme moc nad vlastními myšlenkami, které ovlivňují naše city a jaký ukazujeme příklad svými myšlenkami, city, slovy a konání našim dětem a vnoučatům. Abychom jim nekázali, ale ukázali jejich správnou cestu (každá duše si přinese svoji správnou cestu poznání) a nevnucovali jim naši správnou cestu.
 • Sebeláska není narcismus, ani extrémní egoismus, když se nemáte rádi, máte v sobě kopu komplexů, frustrací, odsuzujeme sami sebe za to, co jste udělali nebo neudělali a jak jsme to udělali, nebo neudělali. Tak nemůžete být šťastní, můžete mít všechno na světě, přesto je z vás cítit to neštěstí, za které si nedokážete odpustit. Neštěstí jsou vibrace, ty lidé a zvířata kolem vás vnímají. Odpuštěním se vám mění vibrace.  Pokud si odpustíte a budete se mít rádi, tak kolem sebe budete šířit radost ze života a štěstí. Tehdy budete opravdu úspěšní.
 • Člověk na rozdíl od rostlin a zvířat má možnost se vyvíjet, ale kolik lidí se chce opravdu vyvíjet? Malé dítě do 3 roků a i do 7 roků se dokáže vyvíjet. Ale potom naší výchovou a socializací to úplně pokazíme. Potom přestane být dítě človíčkem a přestane být lidské, plné lásky a začne být plné strachu, pochybností, frustrací, nesebelásky a samo-pochybností (pochybuje samo o sobě, zda je člověk). Potom ti vědomější hledají manuál jak se stát opět člověkem.

13.1.2021 MUDr. Mikuláš Štefan, šetrite si srdce cez vzťahy, hlavne počas "korunky"

 • Virus, který se šíří nyní je více nakažlivější, zasahuje srdce-cévní systém, ledviny. Doporučuji pít ještě více vody, zvýšit příjem vitamínu C (i 10 000mg za den), zvýším příjem vitaminu A a D na 5 000 -10 000 mezinárodních jednotek za den a přijímat dostatek magnézia na podporu vstřebávání vitamínu D. Zvýšit na vitamin E z 400 mezinárodních jednotek obden na 400 - 800 denně, ale pouze přechodně, když je vám nejhůře a potom se vrátíte na původní dávky na které jete zvyklí. Důležité je také nemít strach. Dobrá je šťáva z granátového jablka (podle vědců je extra účinná proti korunke) nebo rakytníku. Šťávy z citrusů ochlazují tělo, v zimě nejsou vhodné. Čaje z bezu, lípy, šípků, reishi, šišák bajkalský atd. Ale vhodná je i hlíva, kurkuma, strouhaný zázvor do medu (denně 2-3 lžičky). 
 • Důležité je omezit a vynechat všechny sladkosti, které podporují množení virů a plísní v těle a oslabují imunitu. Vhodné je podporovat střevní mikrobiom, např. do 200 ml vody dát 50 ml kvalitního jablečného octu, působí proti virům, bakteriím, plísním, snižuje teplotu, čistí krev snižuje zakyselení organismu - podporuje detoxikaci organismu.
 • Kybergenetika, ovládají pomocí získané DNA ovládat na dálku různými impulzy a vysíláním různých vln. DNA funguje přesně jako anténa, zachytává to, co k vám někdo vysílá, ale i naše slova. Když máte strach (že se nakazíte virem atd.) oslabuje to imunitu, to vše DNA vnímá, včetně toho na co myslíme, a plní naše přání.
 • Korunka mění i vaše nálady (nervozita, nespojenost, neklid, stěžování atd.).
 • Na spodek roušky (aby neštípali oči) si můžete nakapat éterický olej (jedle, borovice, cedr, tymián, levandule, bergamot, máta, eukalyptus), který dezinfikuje, ulehčuje dýchání a zlepšuje nápadu. Důležitý je pohyb (pro pohyb krve v cévách) i v bytě, pravidelný spánek. Smějte se, otužujte se a nevěřte zprávám, vyhledávejte věrohodné a ověřené informace založené na vědeckých výzkumech. Nakažená osoby by měla spát v jiné místnosti, než nenakažení z rodiny.
 • Virus snižuje funkci lymfatického systému, zahušťuje krev (zužují se vlásečnice, ztrácíme chuť a čich, ale i zrak a sluch), tělo je neprokrvené a nedostatečně okysličené, neodnáší toxické látky. Ovlivněné jsou tak i klouby a záda, vznikají chronické záněty.
 • Cistus inkanus (Cist šedavý) je nejúčinnější ze všeho na korunku, HIV, SARS a nemoci dýchacích cest.
 • Dobrá je také velmi horká sprcha cca 5 min. a potom ukončit cca 1 min. úplně studenou vodou, potom se do sucha vytřít. Můžete to dělat pouze tehdy, pokud jste úplně zdraví.
 • Je vhodné taky, pokud jste dlouho doma, každou hodinu 1 -2 min. pořádně větrat byt nebo místnosti, kde pobýváte. Dobré je také po vyvětrání provést 10-20 hlubokých nádechů a výdechů, pokud nemůžete chodit do přírody.
 • Šlechetný člověk je ten, ze kterého vyzařuje přirozená úcta, charisma, dokáže také říci ne s hláskou v hlase tam, kde je to nejsprávnější volba. Dokáže si ustát svoji pozici i pod tlakem okolí. Ukáže vám bez hněvu a s láskou v hlase následky činů, které děláte.
 • Současná situace by nás měla naučit být jemnější, tolerantnější, milejší a citlivější k sobě i ostatním. Hněv, zuřivost, nenávist, strach, hádky, napětí atd. jen snižují vaši imunitu. A pokud k tomu ještě přidáme sledování zpráv, tak je to nejrychlejší cesta ke korunce (i v těžších formách).
 • https://www.youtube.com/watch?v=0G4PK9ytHJk

12.12.2020 MUDr. Mikuláš Štefan - Láska, vzťahy, rodičia a deti - úryvok z knihy Svet slnečnice

30.10.2020 Astrální tělo - Duše

 • Duše je vlastně astrální tělo (snížená vibrace ducha), které váží 5 -21 gramů, další snížením vibrací si duše vytvoří fyzické tělo (pro představu, astrální tělo je voda v nádobě a houba v ní nasáklá vodou je fyzické tělo).
 • Tvar astrálního těla se mění dle nálad, citů, slov a skutků. Mezi aurou (je naše vyzařování) a astrálním tělem (je naše duše) je velký rozdíl, po smrti člověka aura do několika minut zanikne, astrální tělo nezanikne zhmotnili si ji na 1 EON (kosmický, platónský rok - cca 25 920 roků), duch nezanikne nikdy.
 • Astrální tělo (kopíruje fyzické tělo a je o 20 - 30 cm větší) je náš transportér (přenáší nás), uchovává absolutně všechny informace (je velmi proměnlivé a pulsuje), které v průběhů životů sbíráme (city, slova, skutky) - je to databáze informací a současně slouží k tomu, abychom se mohli hýbat i v jiných dimenzích (každou noc odcházíme v astrálním těle do 4. dimenze astrálního světa a můžeme se pohybovat kdekoliv i v jiných dimenzích a mít kontakt s jinými entitami), barvy astrálního těla se neustále mění.
 • Přes fyzické tělo a 5 smyslů sbíráme informace, které se akumulují v astrálním těle a proto při klinické smrti se některým z nás (kteří se vrátili zpět) promítne celý život od početí až do dotyčného okamžiku klinické smrti během několika minut do největších podrobností (dříve se soudilo, že tyto informace jsou uloženy v srdci, ale při klinické smrti by si to mozek nebyl schopen pamatovat, protože za několik minut odumírá).
 • Duch se váže přes astrální těla na naše fyzické tělo až při porodu a prvém nádechu a pláči s pomocí andělů narození (my jako duch a trochu zhmotněná duše jsme v okolí té matky a vnímáte všechny její myšlenky, prožitky, nálady, skutky i co mluví, ale ne zevnitř, tam vám jen rodiče vyrobili transportér - loď). Ale Vy jako duch a duše jsme spojili ty dva a ty tři vám dali fyzické tělo (skafandr, loď, člun), aby naše duše a duch mohli zažívat to, co zažíváte v tomto těle. 
 • Čakry (máme přes 88 000 čaker) nejsou ve fyzickém těle, ale v astrálním těle,  7 čaker je základních, deset čaker je známých a zbytek je běžně neznámých.
 • Fyzické tělo je s astrálním tělem spojené stříbrnou šňůrou (nití). 
 • Ve 3. dimenzi, kde žijeme, existuje lineární čas, v astrálním světě a astrálním těle (kopíruje fyzické tělo a je o 20 - 30 cm větší) žijeme dále. Ve 4. dimenzi už neexistuje lineární čas, ale existuje "velký kosmický čas" (relativně je tam čas, ale není lineární z 3. dimenze).
 • Spojení se stříbrnou nití je 2cm nad pupkem, která spojuje fyzické a astrální tělo, v noci při spánku astrální tělo vystoupí z fyzického těla (každou noc prožíváme malou smrt) a díky stříbrné šňůře (je nekonečně dlouhá a nikdy se neroztrhne, to není fyzická niť) se může vrátit zpět do fyzického těla (někdy máme při probuzení pocit, že jsme padali, to znamená, že se něco událo s fyzickým tělem). Bez astrálního těla, která nás obklopuje, se nedokážeme fyzicky hýbat, neboť to astrální tělo dává impulsy fyzickému tělu. 
 • Všechny choroby, úrazy, zranění pochází z astrálního těla (protože zde jsou uloženy všechny informace ze všech našich životů). Cokoliv si k sobě přivoláte, tak prochází nejprve přes astrální tělo, přes astrální tělo vznikají bloky v meridiánech (neprobíhá tok energie) a vznikají zúžení a úplné zastavení otáčení čaker. Astrální tělo způsobuje bloky v meridiánech a tím zpomalení čaker, astrální tělo dá tedy první impulz, potom se to ve fyzickém těle projeví jako pocit, mravenčení v těle (že onemocním, budu mít úraz atd.) - to je první stádium začínajícího onemocnění. Potom přijde myšlenka - myslím si, že onemocním - druhé stádium fyzického onemocnění. Cítíme píchnutí, zabolí rameno, je nám nevolno, zvýší se tlak atd. - jemné příznaky že nejsme ve "své kůži", určitá nepohoda, vyspíme se (astrální tělo odejde do 4. dimenze) a ještě se to vyrovná - přes astrální tělo to dokážeme každou noc vyrovnat.
 • Ve 3. dimenzi (fyzické tělo ve 3D realitě na Zemi) vnímáme pouze 5 % toho, co nás obklopuje a chápeme 3 - 5 % toho, co je kolem nás. Astrální tělo v době spánku opouští tělo a jde do 4. dimenze, kde pochopí a vnímá zbytek (95%), a díky tomu dokážeme malé chyby harmonizovat (na to slouží astrální tělo, když ho posloucháme).
 • Astrální tělo má globální (periferní a velmi rozšířené) vidění, noční opuštění těla je nevědomé.
 • Strach (např. z toho, že se stříbrná niť roztrhne a nebudou se moci vrátit do těla, nebo že tam potkají jiné entity a ty jim ublíží, nebo že tam potkají duše zemřelých a ty jim ublíží, nebo že jiná entita jim obsadí jejich fyzické tělo) právě brání tzv. vytělesnění (vědomé opuštění fyzického těla, vystoupení z fyzického těla - astrální cestování).
 • Strach, obavy, beznaděj, úzkostlivost hněv, nejistota atd. (jsou tmavé studené energie) nám přivolávají těžkosti, průsery, ne pozitivní životní situace pro nás. Pokud si před spaním odpustím úplně vše, co jsem dnes nadrobil nebo provedl a odpustím i těm, kteří mohou mít pocit, že já jsem jim ublížil nebo ublížili oni mě a tak usnu, tak žádná entita nemůže obsadit naše tělo, protože jsme světlo. Podobné přitahuje podobné na stejné rezonanci - zákon přitažlivosti (vrána k vráně sedá). Pokud mám před spaním negativní myšlenky a cítím se jako viník atd., tak máme kolem sebe tmavé síly a přitahujeme si je. Pokud se před spaním projdu celý den a odpustím si úplně za vše, odpustím i jiným, tak nás obklopí andělé spánku (zářivé světlo). Když jsme plní světla nikdo nemůže vstoupit do našeho těla.
 • Jak vědomě opustit své tělo? Je několik technik, například provazová (lanová) technika (chytíme se za lano a jako že chceme šplhat a tak tento pohyb opakujeme), nebo kymácení se (sedíte na židli a chcete stoupnout, ale nestoupnete - děláte mírný kývavý pohyb několik minut). Brzdou je strach, který můžete vyměnit za zvědavost.
 • Astrální svět (Shambala, Nirvána) není místo, ale je to stav, nebo skupenství. Astrální tělo je také určitý stav a skupenství. Když ovládáme svoje astrální tělo, tak se můžeme dostat do astrálního světa vědomě (je to stav vědomí, jiné skupenství těla).
 • Astrální tělo obsahuje nejen myšlenky a city, ale také představy, touhy a vášně (je tam i to jsme chtěli a nedosáhli - i to že na to pomyslíme, tak se to uchovává v astrálním těle a jednou za to budeme odpovědní, tedy vše co se v nás odehrává je uloženo v databázi astrálního těla), tedy i myšlenkami, touhami, slovy i skuty ubližujeme.
 • U materiálně založeného člověka (majetek, úspěch, peníze) je astrální tělo zhruba 20 -30 cm od těla, je drsné, velmi husté, nesouměrné, chaotického tvaru (jinak je ve tvaru vejce), téměř materiální (tak cítíme hrubé lidi, kteří protlačí vše i přes mrtvoly a dosáhnou co chtějí) a při nich je vám nepříjemně nebo při průchodu vás něco zabolí nebo vás to odtlačí. U průměrného člověka, alespoň s trochou duchovna je astrální tělo zhruba 45 cm od těla (je méně husté a má krásné oválné tvary). U duchovního člověka, který chápe o čem to tady je, je astrální tělo zhruba 75 cm a více od těla, velmi jemné, krásné a souměrné jako vejce. U lidí surových, hrubých a plných hněvu se mění i barvy (jsou surové, ponuré, tmavé barvy), u lidí s lepším chápáním, co dělám jiným dělám sobě (světlejší až fosforeskující barvy, vytváří to auru a prostupuje to tělem). U novorozenců jsou astrální těla světlé a zářivé (neprožívají hněv, strach, beznaděj, nejistotu) a to působí positivně i na zdravotnický personál v porodnicích.
 • Fyzické věci (auto, židle, dům) mají svou astrální podobu (fosforeskující světlo), ale ne vyzařování. Zvířata mají astrální tělo, ale ne ve smyslu duše, proto mohou mít k lidem i city a jejich reakce, přes astrální tělo to dokáží lidem projevovat, ale není to duše. Zvířata mají jen jednu čakru mezi očima a dokážete je tak ovládat, když se jim tam díváte.
 • Pokud přijdeme o nějaký orgán nebo nohu, tak v astrálním těle jste nepřišli o nic a díky tomu má to vliv na funkci vašeho těla (Fantomové bolesti, přes astrální tělo to přestupuje do fyzického těla). Při užívání chemikálií potlačíme tuto funkci.
 • U rostlin a stromů je to stejné, pokud odřežete větev, poškodíte rostlinu, nebo určitou její část, v jejich astrálním těle jste jim neublížili, jsou celiství. Ale u neživých předmětů (židle atd.) to tak není.
 • Existuje 7 astrálních skupenství, které se mění podle aktuální citů, nálad, slov, tužeb atd., proto na nás působí i jiné planety (i galaxie a Vesmír), které mají své skupenství . Při narození je určité postavení planet a i to působí na naše astrální tělo, protože nám to mění skupenství.
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo husté a černé - je v něm zlomyslnost, nevraživost, nenávist a úmysl škodit - v té chvíli, protože se to neustále mění.
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo šarlatově červené - podrážděnost, výbušnost -v té chvíli, protože se to neustále mění. 
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo červené jako plamen - smyslnost, vášeň.
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo hnědošedé - sobectví. 
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo hnědorůžové - chamtivost.
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo hnědozelené - žárlivost. 
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo šedivé - deprese, strach.
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo šedivočervené - sobecká láska.
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo růžové - nesobecká láska.
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo oranžové - pýcha, touha po uznání, po moci a po ovládání jiných.
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo žluté - pochopení.
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo zelené - přizpůsobivost.
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo světle modré až tmavofialové (indigo) - duchovno, vyšší cíle, z poznaní a prozření poznaná moudrost.
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo světlejší barvy nahoře, tmavší dole a vajíčko, když je nahoře užší než dole - u jednodušších lidí.
 • Když u někoho uvidíte astrální tělo vajíčko, když je nahoře širší než dole  - u duchovně vyspělejších lidí, ale také u lidí, kteří jsou příliš rozumoví (jsou v hlavě a nejsou v citech a vše rozebírají hlavou).
 • U malých dětí do 7 roků je astrální tělo bílé, zářivé až fosforeskující, případně indigo barvy, do 7 roků je každé dítě indigové (indigové děti neexistují).
 • Zlatá svatozář kolem hlavy - duchovní svatí, kteří pochopili tento svět.
 • Astrální tělo poškozují silné city (rychlý výbuch zlosti, náhlý smutek, náhlá šokující zpráva), alkohol, tabák, drogy a hrací automaty.
 • Astrální tělo si udržujeme v dobrém stavu: nehněvat se dlouho, nezuřit, ne nenávidět, nechtít vědomě někomu škodit. Astrální tělo vám nemůže nikdo poškodit, pokud nejste tmavý (hněv, nenávist atd.).
 • Astrální tělo a jeho obsah si můžeme ovlivnit a vylepšit barvami kolem nás, spodní prádlo, pyžamo, povlečení, barva auta, místnosti, kde spíte, nebo nejvíce zdržujete, nošení amuletů, krystalů, obrazy atd.
 • Před spaním projdu celý den, mám se rád, přijímám se, odpouštím sobě a všem kolem sebe (mám se rád, přijímám se a odpouštím si a děkuji Stvořiteli za vše co jsem dnes prožil), aby jste v astrálním těle v noci před spaním nepřenesly ty tmavé kvality, které jsou v astrálním těle do astrálního světa.
 • Před cca 25 000 roky (byl tam jeden společný jazyk stvoření) jsme nepoužívali slova a hlasivky (komunikovalo se prostřednictvím myšlenek, tak se i nyní komunikuje i v astrálním světě), my jsme vysílali myšlenku (proto jsme nemohli klamat).
 • Čištění astrálního těla: 2-5 min. sprchování pod horkou vodou (vodě řekneme: smyješ ze mě vše co mě tíží, trápí, vše co moje astrální tělo neumí snést, léčíš mě a představíme si, že ta voda je zlaté světlo a obalíme se jím) jakou nejvíce snesete vám očistí astrální tělo po celém dni a potom půl minuty pustíme tu nejstudenější vodu (tím se stabilizuje, uloží, zafixuje).

18.9.2020

 • Skupina duší (posledních 26 000 roků) má tento program: nepadnout do hmoty, mamonu a nemít na oltáři peníze jako první věc, ne nenávidět se, nehněvat se, nezávidět, nebýt zlomyslný a více se usmívat.
 • Korunka (Koronavir) - najít cestu k sobě a realizovat plán duše, nyní ve 4. dimensi čekají miliardy duší, které chtějí zažít život na zemi.
 • Neodsuzujte nikoho, oni si jen plní svůj plán na zemi, navzdory situaci ve které žijete se cítíte dobře. Země je výcvikový tábor.
 • Nikdo vám nemůže ublížit nebo škodit, je to vždy vaše interpretace (Buddha, Ježíš: neexistují zlí nebo zlomyslní lidé), většinou jsou dva důvody: člověk je nevědomý, neví co dělá a nevidí výsledek toho co dělá, nebo chce vaši pozornost (neví jak ji získat, bezláska) a tím od vás čerpá energii, odpuštěním (odpouštím sobě i tobě - tím odpouštím energeticky, protože Bůh je v nás) se vyrovnávají energie a neočekávám, že ta osoba mě odpustí.
 • Tma (zadní síla, stín) neexistuje, je to jen absence světla (láska), nepřijde globální zachránce, už tu byli.
 • Duchoví svět (od 4. dimense) nezná "NE", není tam dualita. Říkejme jako mantry věci, které chceme, aby se staly a pocity to ještě zesílíme.

15.8.2020

 • Koronavirus: nejvíc schytá nejdříve ten, co má největší strach a tím se mu oslabí imunita a ta je pouze 5 % toho co je udržuje tělo v pořádku, zbytek je v hlavě, respektive v srdci a 1000% je v duši (Vědomí).
 • 200 roků po odchodu Ježíše nějaké skupině lidí nevyhovovalo, to co učil (něco bylo vynecháno, něco úplně změněno).
 • Vatikán má pod sebou 53 km dlouhou knihovnu (na místě Vatikánu  je nejsilnější vyzařování matky Země, kde se můžeme léčit a regenerovat, stál tam chrám Mitrans), kde jsou poznatky z celého světa a zatajují věci, které by pomohli lidem.
 • Vaší pozorností, mě posíláte svou energii (pochybnosti blokují tok energii v nás a tím poznání).
 • Svatá trojice je: bůh, bohyně a syn (Theos + Thea a Philio), ne tedy otec, syn a duch svatý
 • prvohmota (chaos, bylo tam dobro i zlo, dualita), stvořitel stvořil anděly (bezpohlavní, nikdy se nevtělují do lidského těla).
 • Eon (stvoření s vysokou vibrací, ale nižší než anděl a dokáže se vtělit do lidského těla, přichází na zem, když jsou na Zemi těžkosti) a jmenoval se Avatar (projevení boha v lidském těle přes Eony), byli to i vojevůdci, bojovníci, mudrci, filosofové, léčitelé, mágové (ovládají síly světla a podsvětí). Stvořitel stvořil několik eonů v párech (mají pohlaví, aby potom mohli pokračovat v tvoření, silou boha a s jeho povolením , ale bez něho) - Eoni pomáhali tvořit bohu v lidském těle, mezi Eony (on a ona) je dvoj-plamen (jen spolu se dokázali milovat), a proto nemohli a nechtěli mít jiného partnera, jen společnými silami dokázali tvořit dále stvořitelovou silou. Stvořitel je tvořil v cirkulujících cyklech (vnitřní kruh a širší, širší - tvoří mezikruží, které se od středu zvětšuje, na vnějším okruhu (nejnebezpečnější místo tvoření, kde už byla prima-materia), stvořil stvořitel Nuse (duch) a Sofiu (moudrá moudrost, měla zelené oči), kteří tvořili, když v Universu byla tma a po Sofii, byla velmi krásná a chtěla stvořit hvězdy a jak se její krása zrcadlila v temné hmotě, zatoužil po ní Chaos (tmavé, černé tekuté, velká vlna), nebyl tam Nus, aby ji ochránil, utíkala před chaosem (velká tsunami) po mostu, zapletou se jí vlasy pod nohy a spadne, chaos ji zabalí (znásilní) a stáhne se zpět a Sophie plače, křičí (u Eonu je vše velmi zrychlené, protože tvoří) a roste jí břicho  a praskne jí bok, valí se krev po celém mostě a něco z ní vypadne, to rychle roste (kopyta, chlupy, blány pod pažemi, oči jako žhavé uhle, z úst oheň a rohy) . Do té doby bylo tvoření a porod bezbolestné a bez krve, Sofie na tento svět donesla bolestný porod, krvácení. Sofia začala egoisticky sama tvořit bez Nuse a tím přinesla hněv, zuřivost, peníze, mamon, sex, smilnost, tmu atd. (to je výsledek konání ega).

Wikipedia: Podle gnostických představ nejvyšší Bůh stvořil ke svému obrazu eony. Jedním z nich byla Sofia (moudrost), která se rozhodla stvořit vlastní obraz bez souhlasu Boha, což ale vedlo ke stvoření nepovedené a zdeformované bytosti. Sofia ji proto vypudila mimo Pléróma (řec. plnost, naplnění), ale protože i tato bytost zdědila část božské moci, stvořila sama podle svého nedokonalého obrazu vlastní eony a archonty, planety i dvanáct znamení zvěrokruhu. Tato bytost je Démiurgem, který stvořil zemi i kosmos. Při stvoření člověka však o svou božskou částici přišel, protože ji vlivem zásahu Sofie vdechnul člověku, aby jej oživil. Hmotný svět tedy vznikl vlivem zásahu sil, které neměly přímý kontakt se stvořitelským Bohem, ani jeho souhlas. Vesmír i lidské tělo tak jsou pod vládou Démiurga a jeho stvoření. Vládě nevypočitatelného Osudu (heimarmené) může uniknout pouze duchovní část lidské duše, protože má původ u Boha. Tento motiv sice není podrobně rozpracovaný u všech skupin, ale všechny jej nejspíše předpokládaly.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Gnosticismus 

 • Násilím a válkou nikdy nedosáhnete mír, ale Eoni to uměli udělat přesně tak, aby potom byl mír.
 • EdeN (ráj, ostrov na západě), v ráji byl i Adam a Eva (zlatý strom života s stříbrný strom poznání), Eva utrhla jablko a podala plod poznání (plod - nikoliv jablko) Adamovi - poznání a moudrost pochází od ženy (to není hřích, ale Eva měla dost odvahy, kuráže a touze po poznání), potom jak ochutnali oba plod, tak se na jejich tělech objevilo 7 svítících hvězdiček (aktivovalo jim to čakry a moudrost), přes které dostávali energii, sílu od stvořitele. Sokol přenesl Adama a Evu (ostrov Atlandita se potopil) na Sumer (Mezopotámie)
 • Eoni Isis (Eset) a Osiris (Usir), kteří se inkarnovali a byli poslední král a Královna na Atlantidě a Avaloně, než ten ostrov zanikl.
 • https://luzs.cz/usir-osiris.html
 • Eoni Sutech (Seth, bratr Osirisa, ale hlásal jeho pravý opak) a bohyně Nefthys.
 • Horus.
 • Abrahám.
 • Mojžíš (10 přikázání).
 • Maří Magdalena (velekněžka, studovala 7 roků v Egyptě a 14 roků jinde), znala se s Ježíšem jako malé dítě z Egypta (pochování Ježíše Magdalenou a jeho vzkříšení je symbol) - smrt za živa, kdy se Vám zesype celý svět - "velký pátek" (rozvod, ztráta majetku, přijdeme o vše čemu jsme věřili atd.), ale nemáme umřít zažila, ale restartovat a jít dál, každé kataklyzma, která nás srazí dolů- důležité je pochopit, jak k tomu došlo (závislost, nedostatek lásky k sobě), jaký je můj podíl, že k tomu došlo a za tři dny opět obnovím svůj chrám - sebe a nechám se vézt duchem (vzkřísím se).
 • Ježíš a Maří Magdaléna nebyli židé (Magdaléna přišla potřít jeho tělo vonnými oleji a bylinami), J + M měli dceru a šli lodí do Francie Arkádie, potom odešli do Skotska a Irska, tam se jejich cesty rozdělili, Magdaléna nepokračovala, ale J a jeho matka šli zpět do Indie a Tibetských hor, kde už žil předtím. Jmenoval se Íša nebo Íškur, léčil a učil tam mnichy. I zde jsou stále utajované svitky.
 • Energie Ježíše a M.M. nebyli lidské - byli to nejvyšší vibrace (7. dimenze), my jsme ze 4.dimenze, oni nepotřebovali zemřít jako člověk, oni byli světlo (nepotřebovali někde nechat tělo). Oba odkráčeli do hor a přešli nazpět do Shambaly, přes Shambalu ke svém otci a matce.
 • Nezáleží na víře a náboženství, duchovní věci si vyžadují úctu a neslouží pro zábavu.
 • Dějiny se opakují, protože inkarnované duše v lidech se nepoučí, to co zažila Atlantida a Lemurie (země Mu), Atlanťané začali ne mě útočit všemi zbraněmi a došlo k boji mezi dvěma ostrovy a oba zanikly
 • V Egyptě nebyli otroci.
 • Mezopotámie, Tibet, Indie, Mexiko, Jižní Amerika (Mayové, Inkové) - z Atlantidy poslal do těchto míst, aby moudrost nezanikla.
 • Energie zespodu jsou od matky země a energie z vrchu jsou od Otce (vykřesávané světlo poznání - Sóma, rovnováha) - symbol, který vyjadřuje princip - zákon.

dříve

 • Duch nikdy nevznikne, protože "je" a proto nikdy nezanikne.
 • Duch (Stvořitel, všeobecná inteligence, informační pole, energie - "nejvyšší" vše prostupující vibrace) sníží vibrace - to je duše - sníží vibrace - to je tělo (proto i tělo a také duše může v určité době zaniknout - snížení vibrací znamená smrt, u těla člověka to může být i 120 roků a u duše 1 EON, precesní cyklus - cca 26 000 roků).
 • Duše (zhmotňuje se v astrálním těle, kde jsou uchované všechny informace a emoce) člověka existuje právě jeden kosmický (platónský) rok a pak zaniká. 
zobrazit více..
Loading...