Numerologie

Numerologie

Datum narození je vaše druhá DNA. Lidský život lze numerologicky dlouhodobě rozdělit na jednotlivé devítileté cykly, které si kladou nejrůznější nároky s jediným cílem: posunout vás vpřed. Nikdy nejde o vliv pouze jednoho čísla, během každého cyklu, resp. celého života, na vás působí vždy řada čísel a číselných kombinací, které se mohou navzájem podporovat, anebo si - s trochou nadsázky - podrážet nohy.

Každé číslo má specifické vlastnosti. Ať to zní jakkoli podivně, i čísla mají své vlastnosti podobně jako lidé. Kromě toho, že se rozdělují na sudá a lichá, člení se dále na citlivá (2, 6, 7 a mnohočetná 1), mentální (3, 8, 9), energická (7, 8, 9), vůdcovská (1, 5, 8), fyzická (4, 7) a duchovní (2, 7, 9, 0). Obecně se sudým číslům přiřazuje ženská energie, lichým mužská. Důležité jsou pak samotné číselné kombinace, podobně jako pořadí jednotlivých číslic.

Den a hodina narození jsou cosi jako magický kód, druhá DNA, kde se - po podrobném rozkladu - dá najít ledasco. Ať už je řeč o minulosti a stěžejních událostech, přítomnosti či výhledu na další měsíce a roky. Nejde o konkrétní věci, ale nasměrování tam, kde je v dané období vhodné investovat energii.
Díky číslům a jejich kombinacím se dozvíte, nač si dát pozor, jaká úskalí mohou přijít v partnerských vztazích, kdy je optimální doba počít dítě, změnit práci, koupit nemovitost, rozvést se nebo naopak uzavřít sňatek, jak na tom budete zdravotně, ale i to, jak se chránit.
Numerologie vám poskytne vysvětlení, proč se zrovna nedaří, přestože děláte maximum, a ukáže, kdy se situace zase zlepší. Pomůže vám lépe pochopit sebe sama, stejně jako druhého člověka, vaše dítě, partnera nebo tchýni. Pojmenuje talenty i dosud neobjevené schopnosti, poradí a hledá řešení vaší situace.

Životní číslo a další vlivy Jedním z důležitých numerologických ukazatelů je i číslo životní, které určuje směr i cíl, nicméně není jediné důležité. Jak už bylo řečeno v úvodu, na každého jedince vždy působí celá řada čísel a číselných kombinací. Některé celoživotně, jiné pouze v určité životní fázi. Jistou energii například vyvíjí číslo vašeho domu, mobilního telefonu, SPZ automobilu, anebo třeba číslice na oblíbeném tričku. Každý nový den má svou číselnou vibraci, každý měsíc nebo rok mají specifickou energii.

Jak vypočítat životní číslo

Sečtěte jednotlivé číslice vašeho data narození až po jednociferný výsledek.
Příklad data narození a výpočtu životního čísla: 10. 11. 1985
Všechny číslice sčítejte následujícím způsobem: 1 + 0 + 1 + 1 + 1 + 9 + 8 + 5 = 26, následně 2 + 6 = 8.
Výsledkem je životní číslo 8.  

https://zena-in.cz/clanek/datum-narozeni-je-vase-druha-dna-odhalte-tajemstvi-sveho-zivota?

zobrazit více..
Loading...