Saturn (smrťák s kosou), nepotřebné usekne, planeta karmy

Saturn (smrťák s kosou), nepotřebné usekne, planeta karmy

Saturn (jedna z nejdůležitějších planet, která ovlivňuje naše životy a osudy) je pán času, smrti, vlastně zákon sám, je neúplatný, neúprosný a je to velmi tvrdá planeta (Michaela Kudláčková 1.7.2020).

 • Saturn je vyobrazován ve starých textech jako kostra s kosou (Pohádka Darbuján a Pandrhola), odsekává staré větve, aby umožnil novým poupatům se rozvinout a kvést. 
 • Saturn (brána, v jakékoliv podobě) je ambivalentní, brání realizaci něčeho, co je špatné, ale chrání před nebezpečím nevědomí (Taťjana Micic). 

Saturn (tranzity Saturnu cyklus 30 roků, důležitá je také polovina cyklu) v kozorohu byl v roce 1929, 1961, 1988 , zůstal v Kozorohu 2-3 roku. Saturn představuje v duchovním pohledu kopí nebo stín toho božího (je to tedy vše pozemské), planeta tvrdé práce a zaslouženého trestu, vysoká koncentrace energie.

 • Tranzity Saturnu nás nejprve oslabí (2018-19 působí destruktivní síly) a potom posílí (po roce 2020 uvidíme pozitivnější stránku tranzitu).

V roce 2008 vstoupil Saturn do znamení Kozoroha a vyvolalo to krizi 29.9.2008 (28. únor 2020).

11.9.2001 Opozice Saturnu a Pluta (útok na Světové obchodní centrum v New Yorku) nejsilnější v srpnu a listopadu.

 • Symbolicky to znamená, že se bude obchodovat jinak na světové trhu a bude jiné centrum (ekonomika digitálních platforem, DVS a Čína nové světové centrum)
 • Od tohoto data ve světě bezpečnostní opatření, skrytý zájem kontrolovat lidi (ne je ochránit!).
 • Začíná nový boj proti terorismu (další devastující věc pro lidí ve světě) Al kaida (Usáma Bin Ládin).

Co se stane od listopadu 2019 do Března 2020?

Saturn 2020

 • Saturn a Jupiter 30.6.2020 a potom opět koncem roku 2020.
 • Jupiter se Saturnem (Chronokracie - vládce času) na konci roku 2020 (před tím to bylo v roce 2000 v býku, DOT.com bublina) v kozorohu - znamená to, že toužíme po materiálním úspěchu, uznání. Toto setkání označuje konec jednoho času, konec jedné vlády a příchod nové vlády (na úrovni jedince i kolektivu to může být změna profese, nastane nezvratná změna) Určité paradigma nezvratně skončí (nyní jsme odpovědní za budoucnost). v Této konstelaci vede Saturn a Jupiter mu pomáhá, tzn. vše bude podle zásluh, Jupiter tomu přidá duchovnější dimenzi.
 • 2.7.2020 Saturn se vrací z Vodnáře (chce jít do předu, bourá hranice a omezení, nová komunikace, novátor) retrográdním pohybem opět do Kozoroha (opět nastavuje omezení a pravidla, která si určil Kozoroh), (Michaela Kudláčková 1.7.2020).

12. Leden 2020 přesná konjunkce Saturnu a Pluta (Plutokracie v kontextu tranzitu 2020 - 2024) ve znamení kozoroha

přicházíme do období, které je na konci cyklu, (vše se obrací tzv. vzhůru nohami, míra abnormalit je velká a vidíme ji všude), který působí na "ROZKLAD VNITŘNÍ SOUDRŽNOSTI JEDINCE I SPOLEČNOSTI".

 • Kozoroh symbolizuje státní a světové struktury moci, dezintegrace, a vznik nové světové mocnosti.

  Proč je setkání těchto dvou planet tak důležité? 

 • Ještě silnější a ničivější aspekt než opozice v roce 2001 (jde o střet mocností??), energie se může měnit i před tím i potom..
 • Může dojít k incidentu, který může být důvodem k ještě větší kontrole lidí, to by mohlo vést ke změnám na makro úrovni.
 • Období dezintegrace a vytváření nových struktur.

Saturn vstoupil do Vodnáře

   Saturn v Kozorohu 2017-2020

zobrazit více..
Loading...